спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне рихтування кузова автомобіля

 
Кузов автомобіля може пошкодитися у різних ситуаціях. Тому може знадобитися його рихтування для відновлення нормальної форми. Важливо звернутися до професіоналів, які використовують сучасне обладнання, мають необхідні знання та досвід. Наша компанія пропонує чесне співвідношення ціни та якості, готова виконати рихтувальні роботи кузова автомобіля будь-якої складності.
 

Рихтування кузова - для чого воно потрібне?

Ця послуга необхідна, якщо кузовна частина автомобіля піддається різноманітним впливам ззовні, які залишають після себе вм'ятини та інші дефекти. Може знадобитися рихтування всього кузова чи його окремих частин, наприклад, крил, панелей, багажника, капота, порога, дверей тощо. Вартість рихтування залежить від різних факторів, серед яких складність ушкоджень, їхня кількість.
 
рихтування-кузова-автомобіля
 
Професійне виконання рихтування потребує особливого підходу. Процедура витяжки кузова відрізняється трудомісткістю, складністю у технологічному плані. Без спеціальних інструментів та обладнання важко виконати її на високому якісному рівні. Важливо, щоб рівень майстра, який виконує роботи, також був досить високим. В нас все це можна знайти в одному місці. Сервіс обладнаний за вищим розрядом, а в штаті працюють лише кваліфіковані майстри, які розбираються у своїй роботі якнайкраще. Якісно зроблені роботи дозволяють досягти такого:
 
  • Відновлюється естетична привабливість транспортного засобу.
  • Підвищується рівень комфорту та безпеки експлуатації.

Рихтування-кузова

 
Під час пошкодження окремі компоненти кузова можуть деформуватися, що негативно впливає на його первісний вигляд, міцнісні та експлуатаційні характеристики. Відповідно можуть виникати проблеми з відчиненням або зачиненням дверей салону, багажного відділення. Зазвичай знижується рівень безпеки використання автомобіля. Тому потрібні якомога оперативніші рихтувальні роботи. Якщо ігнорувати необхідність виконання робіт, можуть розпочатися активні корозійні процеси. У такому разі пошкодження поступово збільшуватимуться, що призведе до суттєвих витрат на їх ремонт.
 
Своєчасне виконання рихтування дозволяє організувати профілактику зменшення міцності важливих вузлів, корозії та інших подібних процесів. Якщо процедура потрібна після аварії або удару, додатково рекомендується повне дефектування машини. Воно дозволяє виявити усі пошкодження, а не лише видимі.
 

Найкраще рихтування кузова авто в Києві

Якщо виникли проблеми з кузовом, для рихтування важливо звернутися до надійного сервісу. Ми пропонуємо повний спектр необхідних переваг для кузовного ремонту з гарантією якості. Фахівці проведуть діагностику кузова, визначать вартість передбачуваних робіт. У разі потреби буде замінено окремі частини кузова. Для цього використовується сучасне оснащення, оригінальні деталі, фарби та інше. Підсумком стає вирівнювання, приведення до вихідних розмірів і форм основних елементів кузова, як зовнішнє, так і внутрішнє. На роботу обов'язково надається гарантія.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00