спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт прикурювача в автомобілі

 
Автомобільний прикурювач є обов'язковим елементом у більшості транспортних засобів. Його почали встановлювати в автомобілі вже багато років тому. Спочатку він замислювався як засіб, який давав можливість швидко прикурити сигарету в автомобілі. Але тепер його функції розширилися. Він підключається до автомобільної бортової мережі через спеціальний запобіжник, що дозволяє використовувати його як гніздо для різних пристроїв. Ремонт прикурювача може знадобитися у різноманітних ситуаціях, коли він починає працювати некоректно. Щоб встановити причину, треба звернутися до сучасного сервісу. Наші співробітники швидко проведуть огляд, здійснять діагностичні роботи, проведуть ремонт. Гарантується при цьому висока якість, надійність та найчесніші ціни на сучасному ринку.
 

Причини несправності прикурювача та тонкощі ремонту

Нагрівальний елемент може не розжарюватися, що свідчить про виникнення певних неполадок. Причина несправності може бути найрізноманітнішою. Часто він виходить із ладу, якщо приєднувати до нього потужні електричні прилади. Найпоширенішою причиною поломки вважається згоряння запобіжника електричного гнізда. Якщо він згорів, треба зробити заміну. Важливо вибрати аналогічну деталь з такими ж характеристиками, щоб забезпечити повноцінні умови експлуатації. Важливо правильно використовувати прикурювач після виконання ремонтних робіт. Не варто вставляти туди штекери поганої якості, які не відрізняються потрібною якістю, постійно намагаються випасти з гнізда, бовтаються в ньому. До інших причин несправності можна віднести:
 
  • Обрив спіралі розжарювання.
  • Коротке замикання проводки.
  • Покриття клем живлення або маси пристрою корозією.
  • Підключення надто великої кількості приладів за один раз.
Якщо виникли проблеми, треба звернутись до перевіреного СТО. Такий формат гарантує якість та надійність. Професіонали спочатку проводять діагностику, яка передбачає огляд гнізда, перевірку напруги. Визначається у процесі виконання таких робіт причина несправності. Бажано не виконувати роботи самостійно, тому що це може призвести до ще більших проблем. Рекомендуємо звернутися до спеціалізованої станції техобслуговування, де для цього є всі необхідні умови.
 

Ремонт прикурювача у Києві

Якщо прикурювач зламався, треба вибрати компетентних фахівців, які мають всі необхідні ресурси для грамотного виконання робіт. Наше СТО має у своєму розпорядженні все це і багато іншого. Серед основних причин, з яких прикурювач автомобіля треба ремонтувати саме в нашому сервісі, можна зазначити:
 
  • Високу кваліфікацію майстрів, які можуть ефективно вирішувати завдання будь-якого рівня складності.
  • Чесні ціни.
  • Якісне виконання будь-якого замовлення.
  • Оперативність та відповідальність.
  • Можливість підібрати під конкретну модель автомобіля якісну запасну деталь, яка матиме всі необхідні технічні характеристики.
Попередньо можна проконсультуватися з досвідченими співробітниками сервісу, дізнатися про основні нюанси виконання робіт, ознайомитися з цінами, термінами та іншими деталями. Консультація надається обов'язково зрозумілою для кожного окремого клієнта мовою. Фахівці гарантують найкращий результат робіт.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00