спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна кульової опори

 

Кульова опора з часом може вийти з ладу. У такому разі може знадобитися її заміна. Краще звернутися до сучасного сервісу, щоб гарантовано отримати відповідний рівень надійності та якості. Ми пропонуємо оперативне розв'язання проблеми за адекватними цінами. Гарантується якість виконаних робіт, а попередньо можна проконсультуватися з професіоналами.

Заміна кульової опори: запресованої, на болтах, на заклепках і її основні особливості

заміна-кульової-опориКульова опора - це важливий елемент підвіски, який служить для рухомого з'єднання маточини переднього колеса з важелем. Визначити, що опору пошкоджено, можна за виникненням сторонніх звуків, коли машина їде нерівною поверхнею. Заїзд на тротуар, їзда по ямах та інші подібні дії призводять до характерних звуків. Зумовлено це тим, що куля з металу стукає об стінки півсфери. Коли машина їде рівною дорогою, звуки можуть бути відсутніми, оскільки кульова перебуває в статичному стані.

Найчастіше ламається нижня кульова опора через конструктивні особливості. На верхню лягає набагато менше навантаження. Якщо кульова опора зламана, є ризик виникнення додаткових проблем. Наприклад, можуть проявитися дефекти в рульовій системі. Найгіршим варіантом стає втрата керування машиною під час їзди.

Кульова опора буває запресованою, на заклепках або болтах. Незалежно від типу конструкції заміну кульової опори важливо проводити своєчасно і в підготовлених умовах. Якщо пошкоджується пильовик, незабаром з високою часткою ймовірності буде потрібна заміна кульової опори. Вона є деталлю з різьбленням і металевою кулею. На заводі вона пресується в спеціальну обойму. Усередині відбувається вільне обертання. При проникненні бруду між кулею і обоймою починають виникати проблеми. Поступово відбувається руйнування конструкції кульової опори. Під час діагностики ходової проблему можна ідентифікувати візуально.

Процес заміни кульової опори складається з кількох основних етапів. Машину треба підняти на спеціальному обладнанні, після чого починається безпосередня заміна. У процесі використовуються спеціальні інструменти, якісні запчастини. Після заміни відбувається складання деталей автомобіля у зворотній послідовності.

Професійна заміна кульової опори в Києві на СТО Тайр Ленд

У нашому автосервісі є всі умови для здійснення високоякісної заміни кульової опори за всіма правилами. Можна розраховувати на надійність, якість та інші переваги. Фахівці насамперед проведуть діагностику кульової, виявлять всі причини несправностей, складуть план ремонту. Після цього починається безпосередня заміна. Процес відбувається за всіма стандартами якості, що забезпечує точність у кожній деталі.

Попередньо можна проконсультуватися зі співробітниками, дізнатися приблизну вартість. Якщо Вам потрібна заміна кульової опори, ціна за виконання робіт точно може бути названа тільки після проведення діагностики. Ми працюємо з позашляховиками, легковими авто і мікроавтобусами. У будь-якому випадку гарантується однаково високий рівень якості, тому що працюють найкращі професіонали. Досвід забезпечує ідеальний результат заміни кульової опори незалежно від її типу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00