спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна стійки кузова

 
Заміна стійки кузова повинна проводитись компетентними фахівцями у ретельно підготовлених умовах сучасного автомобільного сервісу. Все це можна отримати у повному обсязі у нас. СТО пропонує індивідуальний, комплексний підхід, що гарантує бездоганну якість за нормальними цінами. Попередньо можна ознайомитись із ціною, термінами та іншими нюансами за допомогою грамотного співробітника сервісу. Він доступною мовою зможе відповісти на всі питання, що цікавлять клієнта.
 

Заміна стійки кузова та її основні відмінності

Кузовні стійки є важливим компонентом транспортного засобу, за допомогою якого з'єднується днище і дах, складаючи єдине ціле. Також завдяки ним формуються віконні та дверні отвори. Від того, в якому стані вони знаходяться, залежать загальні показники жорсткості, потенційні навантаження, що виникають у процесі їзди. Також нормальний стан стійок є дуже важливим чинником забезпечення правильної геометрії кузова. Якщо вона через якесь пошкодження порушується, аеродинамічні характеристики транспортного засобу погіршуються. Якщо стійка не підлягає відновленню та проведенню ремонтних робіт, необхідно замінити її. Це досить складний різновид робіт, який вимагає особливих умінь, знань та навичок. Отримати все це в одному місці не так просто, але наш сервіс готовий надати найкращі умови для всіх клієнтів.
 
Лише у сучасному сервісі роботи такого рівня складності можна виконати якісно та надійно. У процесі застосовується спеціальне обладнання, включаючи комп'ютеризовані стенди геометрії кузова, стапелі. Завдяки ним можна буде провести діагностичні роботи, точно визначити причину поломки та скласти план усунення несправності. Якщо не провести своєчасно заміну стійки, можуть виникнути проблеми з геометрією кузова та відповідно безпекою, зручністю експлуатації та багатьма подібними факторами.
 
Наш сервіс гарантує високоякісну заміну стійки на машинах практично будь-якої марки та моделі. Головне звернутися своєчасно до професіоналів, які проведуть діагностику, встановлять причину та зроблять все за сучасними стандартами якості. Крім цього, ми готові швидко підібрати потрібні запчастини, які нормально виконуватимуть основне призначення.
 

Заміна стійки кузова у Києві

Звернутися до столиці для замовлення такої послуги можна у різні автомайстерні, серед яких приватні майстри та спеціалізовані сервісні центри. Якщо хочеться одночасно отримати точність та гарантію якості, доцільно вибрати перевірене СТО. Наша компанія пропонує одним із найкомфортніших по всій столиці умов, серед яких насамперед можна відзначити:
 
  • Висока якість, починаючи з моменту консультації та закінчуючи безпосереднім виконанням робіт із заміни.
  • Індивідуальний підхід.
  • Чесна вартість незалежно від моделі та складності робіт.
  • Використання сучасного обладнання, сертифікованих запчастин.
  • Наявність офіційної гарантії тощо.
Якщо стійка пошкодилася через негативний вплив з боку корозійних процесів, через природне зношування деталі, в результаті аварії, треба звернутися до нашого сервісного центру для замовлення робіт із заміни. Вони гарантовано будуть виконані вчасно в обумовлені терміни без будь-яких затримок та інших проблем.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00