спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Скидання помилок чек двигуна (Check Engine)

 
Скидання помилок двигуна Check Engine є досить поширеною послугою. Виконання таких робіт бажано довірити компетентним професіоналам, які мають необхідне обладнання та досвід. У такому випадку можна гарантовано отримати високу якість обслуговування та решту переваг. Наш автосервіс має у своєму розпорядженні необхідні ресурси для задоволення потреб кожного клієнта.
 

Що являє собою скидання помилок

У сучасних автомобілях використовується електронний блок керування, який виконує безліч функцій, зокрема проводить самодіагностику. Якщо виявлено якусь несправність, загоряється лампочка Check Engine на панелі керування. Вона говорить про те, що настав час перевірити справність силової установки. Якщо загоряється ця лампочка, бажано звернутися до професіоналів у надійний сервіс. Вони проведуть діагностичні роботи, встановлять причину проблеми.
 
Автомобілі мають велику кількість різноманітних датчиків, за допомогою яких здійснюється контроль над системою. Якщо світиться індикатор, машина переходить у відповідний режим. Вона починає працювати за програмою, яка заздалегідь визначається виробником. Щоб відновити нормальні робочі параметри транспортного засобу, потрібно провести діагностику. Вона є першим кроком на шляху до вирішення всіх проблем.
 
Є кілька основних симптомів, на які треба звернути увагу, щоб відновити працездатність двигуна та відповідної системи. Серед основних проблем можна відзначити важкий старт, збільшення витрати пального, скорочення рівня продуктивності, раптова зупинка двигуна або його уривчаста робота. Все це свідчить про наявність проблем, які слід усунути. Деякі проблеми залежать від стану датчика. Він може перебувати в пошкодженому стані, через що постійно видаватиме помилку.
 
За допомогою якісної діагностики вдається встановити причину виникнення проблем. Використовується у процесі спеціальне обладнання, яке сканує коди несправності. Завдяки цьому фахівець точно розуміє, що саме сталося з машиною і стало причиною виникнення проблем. Складається діагностика з кількох основних етапів, серед яких збирання відомостей про збій, сканування основних модулів керування автомобіля, перевірка даних тощо.
 

Скидання помилок двигуна Check Engine у Києві

Завдяки цій послузі можна відновити систему керування двигуна, зробити роботу автомобіля знову нормальною. Для цього передбачається використання спеціального обладнання, яке гарантує точність та надійність усіх виконання робіт. СТО із перевіреною репутацією точно знає, як виконати всі роботи на високому якісному рівні. До переваг замовлення цієї послуги у нашому автосервісі можна віднести:
 
  • Кваліфікований персонал.
  • Наявність досвіду.
  • Використання перевіреного обладнання.
  • Прийнятні ціни.
  • Професійні консультації та ін.
Після скидання гарантується повноцінне використання транспортного засобу. Система функціонуватиме так, як і належить. На виконані роботи наші співробітники готові надати гарантію.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00