спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Рихтування задньої панелі

 
Кузов автомобіля є одним з найдорожчих елементів. Задня панель у ньому виконує важливу роль. На неї можуть негативно вплинути різноманітні фактори, у тому числі зіткнення з певними перешкодами. У такому разі може знадобитися рихтування, для замовлення якого важливо звернутися до перевірених професіоналів. У такому разі можна буде сміливо розраховувати на індивідуальний підхід, використання перевірених технологій, якісного обладнання та участь кваліфікованих професіоналів. На виконані роботи обов'язково надається гарантія якості, що стає додатковим плюсом для клієнтів.
 

Відмінності та особливості проведення якісної рихтування задньої панелі авто

Найпоширенішим варіантом пошкодження задньої панелі є ДТП. Найчастіше воно відбувається в умовах активного режиму руху у місті. Для Києва великий потік машин давно перестав бути рідкістю. Тому практично ніхто не застрахований від такої проблеми. Удар у задню частину призводить до пошкодження панелі. Якщо удар виявився несильним, зазвичай ушкоджується лише бампер. Але у разі серйозних зіткнень зазвичай змінюється задня панель. Усунути її пошкодження можна за допомогою проведення професійного рихтування.
 
Після проведення робіт у нашому автосервісі машина набуває практично такого ж вигляду, який вона мала до потрапляння в аварію. Виявити сліди проведення ремонтних робіт буде дуже складно. Для цього ми маємо якісну технічну базу.
 
Задня панель є важливою частиною кузова, яка закрита бампером. Основне навантаження у разі удару доводиться саме туди. Найчастіше відбувається деформація підлоги багажного відсіку. Вм'ятини також можуть залишатися на кришці багажника, задніх дверях та крилах. Якщо пошкодження виявилися несуттєвими, можна уникнути ремонту панелі. Єдиним недоліком буде не найпривабливіший зовнішній вигляд автомобіля та наявність тріщин покриття. Але, якщо не вжити жодних заходів, згодом можуть з'явитись сліди корозії, яка може поширюватися досить швидко. Щоб не допустити її появи на інших елементах кузова, важливо зробити професійний ремонт. Досвідчені професіонали виконають усі роботи, незалежно від складності пошкодження на високому якісному рівні.
 

Рихтування задньої панелі у Києві

Якщо потрібно виконати роботи по відновленню задньої панелі, пропонуємо вибрати наш автосервіс. У такому випадку гарантується кілька важливих переваг:
 
  • Комплексне виконання робіт.
  • Висока якість.
  • Оптимальні ціни.
  • Консультації досвідчених професіоналів та інше.
Виконуються всі роботи за сучасними стандартами якості. Передбачається проведення демонтажу всіх основних елементів, які заважатимуть проведенню робіт. Після цього майстер оцінює стан, підбирає оптимальну стратегію усунення проблеми. Потім проводиться безпосереднє рихтування за допомогою спеціальних інструментів. Результатом виконання робіт стає відновлення первісного виду задньої панелі транспортного засобу. Якість робіт завжди знаходиться на високому рівні, що вигідно доповнює найпривабливіші фінансові умови для замовлення послуги. На виконані роботи надається гарантія.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00