спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна ламп освітлення автомобіля

 
Заміна ламп у фарах автомобіля може знадобитися практично будь-якої миті. Існує безліч причин, через які лампа може пошкодитися, перестати виконувати свої безпосередні функції. Найчастіше вони просто перегорають. Лампи активно використовуються для освітлення дороги, ідентифікації транспортного засобу, освітлення багажного відділення, салону і т.д. Щоб зробити заміну, бажано звернутися до професіоналів із досвідом. Це дозволить розраховувати на швидкість та надійність виконання робіт. Наш автосервіс у Києві пропонує комфортні умови, скористатися якими у зручний час зможе кожен клієнт.
 

Професійна заміна лампочок в автомобілях

У деяких випадках заміну можна самостійно, якщо лампу можна легко дістати з фари. В інших ситуаціях можуть знадобитися спеціальні навички та інструменти. Без них процедура стає надто скрутною. Потрібно враховувати безліч нюансів, щоб зробити заміну ламп ближнього та далекого світла якісно. Наші кваліфіковані майстри мають для цього необхідний досвід та знання.
 
Існує ряд причин, через які лампа перестає горіти. Не завжди вона перегорає – іноді причина криється в проблемах з електричною проводкою, блоком розпалювання та іншими компонентами системи освітлення. Тому необхідно попередньо провести діагностику, встановити точну причину проблеми. Тільки після цього рекомендується проводити заміну. Якщо причина криється саме в лампі, її потрібно замінити. Важливо попередньо підібрати якісний новий виріб з аналогічними характеристиками. Кваліфіковані співробітники СТО Тайр Ленд готові перевірити проводку, встановити причини поломки. Це стосується всіх ламп, встановлених у транспортному засобі. Серед основних переваг кваліфікованих робіт у нашому автосервісі можна відзначити:
 
  • Використання сучасного обладнання та інструментів.
  • Кваліфікований підхід, що дозволяє спочатку встановити причину проблеми.
  • Офіційна гарантія якості на усі виконані роботи.

 

Заміна ламп в автомобілі в Києві

У столиці багато приватних майстрів та сервісів пропонують відповідну послугу. Але не завжди можна розраховувати на бездоганну якість та чесну вартість. Щоб отримати все це та багато інших переваг, доцільно буде звернутися до сучасного сервісного центру з перевіреною репутацією. Наше СТО пропонує індивідуальний підхід, ретельний вибір якісних ламп та інші переваги.
 
Можна замовити заміну лампочок головного світла, габаритів, протитуманних фар, елементів салону тощо. Усі роботи виконуються однаково надійно та професійно. Для цього є сучасне обладнання, сертифіковане за унікальними стандартами. Кваліфіковані співробітники автосервісу проконсультують з питань, що цікавлять. Завдяки ним заздалегідь можна буде визначитися з ціною, термінами та іншими деталями. Ми гарантуємо найкращу якість робіт.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00