спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика тиску масла

 
Датчик тиску масла в автомобілі є досить чутливим пристроєм, який може пошкодитись у різних ситуаціях. Він зазвичай не піддається ремонту, через що потрібне проведення повної заміни. Для цього важливо звернутися до сучасного сервісу, який може гарантувати індивідуальний підхід, високу якість обслуговування, адекватні ціни та багато інших подібних переваг.
 

Основні особливості заміни датчика тиску масла

Існує кілька ознак, якими можна визначити, що датчик вийшов з ладу. Це може бути постійно увімкнений індикатор на панелі приладів, некоректні показання датчика. Ці ознаки також можуть свідчити про те, що виникли збої в роботі двигуна або насправді не вистачає масла у відповідній системі. Але в будь-якому випадку при їх виявленні треба здійснити перевірку, щоб встановити точну причину виникнення проблем. Треба звернутися до сучасного сервісного центру, щоб перевірити датчик, встановити його стан. Сучасне СТО для цього має у своєму розпорядженні необхідні ресурси, включаючи обладнання, компетентних співробітників, навички та багато іншого.
 
Діагностика передбачає важливий етап, який не можна ігнорувати. Замість датчика зазвичай вставляється манометр, після чого відбувається запуск двигуна. Якщо тиск залишається нормальним, треба зробити заміну відповідного елемента. Щоб гарантувати повноцінну надійність подальшої експлуатації, треба підібрати запчастину під конкретну модель та марку авто. Бажано прислухатися до рекомендацій виробника транспортного засобу, щоб знайти найкраще рішення. Якщо вставити датчик, який був підібраний неправильно, можуть виникати різноманітні проблеми в процесі експлуатації, наприклад він видаватиме некоректні показання.
 
Процес заміни зазвичай суворо регламентований. Для цього потрібно дати охолонути мотору, щоб запобігти витоку масла. Майстри використовують у процесі зазвичай спецінструмент, щоб зняти старий датчик і поставити замість нього новий. Роботи проводяться у ретельно підготовлених умовах, хоча належать до категорії простих робіт. Але все ж таки краще звернутися до досвідчених професіоналів, що дозволить гарантувати якість від початку і до кінця виконання робіт.
 

Замена датчика давления масла в Києві

Якщо виникла потреба у заміні відповідного компонента автомобіля, бажано звернутися до досвідчених професіоналів. У такому разі можна розраховувати на повний набір переваг. У Києві багато СТО та приватні майстри пропонують таку послугу. Але є кілька важливих причин, з яких буде розумно для її отримання, вибрати наш автосервіс:
 
  • Персональний підхід до кожного окремого клієнта, допомога у виборі запчастин, грамотні консультації з усіх питань.
  • Використання в процесі виконання робіт тільки високоякісних запчастин, інструментів, що впливає на успішність подальшої експлуатації.
  • Чесні ціни, які приємно вражають на тлі високої якості послуги.
  • Можна записатися для відвідування нашого сервісу у зручний час, що дозволить зробити заміну датчика максимально якісним, комфортним. На виконані роботи та деталі обов'язково надається гарантія від сервісу.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00