спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійний ремонт порогів автомобіля

 
Пороги автомобіля схильні до різноманітних дефектів і пошкоджень. Іноді це просто подряпини, а часом доводиться мати справу із серйозними деформаціями. Зминання порогів виникає через їзду поганими дорогами, зіткненнями з різноманітними перешкодами. Не варто ігнорувати проблему після її виявлення. Набагато простіше одразу зайнятися відновленням порогів, щоб ситуація не посилювалася. На пошкоджених ділянках може з'явитися іржа, яка може збільшуватися. Чим раніше розпочати роботи, тим дешевше вони обійдуться. Рихтування порогів, вироблена досвідченими професіоналами, дозволяє відновити їхню звичну форму, зробити максимально надійними.
 

Головні особливості ремонта порогів автомобіля

ремонт-порогов-автомобиля

Пошкодитися вони можуть у багатьох ситуаціях. Якщо водій помітив пошкодження, бажано звернутися до сервісного центру для отримання консультації. Все залежить від особливостей ушкодження. Іноді вдається обійтися рихтуванням, а іноді потрібна повна заміна порога. Рихтування може здійснюватися за допомогою різних методів, які мають різні показники продуктивності та інші особливості. Оптимальний варіант вибирається спеціалістами після проведення огляду.
 
У більшості випадків у процесі використовуються зварювальні технології, що дозволяють відновити поріг. Через особливості конструкції даного елемента часом потрібно розрізання металу, щоб дістатися всередину. Точкове зварювання споттером дозволяє вирівняти метал, не порушуючи цілісність конструкції.
 
Використовуватись у процесі може метод витягування. Він застосовується, коли є сильні вм'ятини та заломи. За допомогою сучасних технологій вдається досягти ефекту досить швидко та з мінімальними фінансовими витратами. Даний метод підійде у різних випадках. Він дозволяє виключити необхідність вирізання та заміни порогів. Незалежно від використовуваного методу дуже важливо своєчасно провести роботи з ремонту порогів. Кожен водій має звертати увагу на стан порогів. У разі виникнення дефектів їх треба усунути якнайшвидше. Це дозволить обійтися мінімальними наслідками та витратами.
 
На попередньому етапі професіонали мають провести дефектування порогів. Вони допомагають точно визначити стан порогів автомобіля, вибрати нормальний метод ремонту тощо. Потім після погодження з клієнтом майстер виконує ремонт та фарбування порогів. У процесі використовується професійне обладнання, яке дозволяє досягти потрібного результату.
 

Найкращий ремонт порогів у Києві

Щоб отримати гарантію якості виконання робіт та оптимальні ціни у столиці, треба звернутися до перевіреного автомобільного сервісу. Ми пропонуємо цю послугу на найвищому якісному рівні. Треба звернутися до сервісу, де професіонали проведуть діагностику. Потім буде запропоновано найкращий метод вирішення проблеми. Якщо клієнта все влаштовує, розпочинаються роботи. Професіонали намагаються виконувати їх швидко та надійно, а також без шкоди для якості.
 
На виконання рихтування нашими фахівцями надається гарантія, яка разом із чесними розцінками стає головною перевагою. На СТО Тайр Ленд виконується рихтування порогів автомобілів різних марок та моделей. Для консультації можна зателефонувати або відвідати автосервіс особисто у зручний час.
 
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00