спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика температури випускного колектора у Києві

 
Щоб забезпечити повноцінну роботу транспортного засобу, слід уважно стежити за ним. В машині кожна система та деталь має значення. Випускний колектор деяких автомобілів складається із кількох основних компонентів, серед яких спеціальний датчик температури. Він може вийти з ладу. Якщо це відбувається, виправити ситуацію ремонтом не вийде. Потрібна повна заміна, для якої доцільно звернутися до компетентних професіоналів із великим досвідом. Наш автосервіс готовий запропонувати для цього максимально комфортні умови, доступні фактично кожному бажаючому.
 

Заміна датчика температури випускного колектора та її основні відмінності

Заміна може знадобитися як на вітчизняних, так і на закордонних автомобілях. Датчик може зламатися через механічні пошкодження, але найчастіше це відбувається через елементарне зношування. Він має певний ресурс, який рано чи пізно може вичерпатися. Якщо це трапилося, автомобіль починає працювати некоректно. Можуть виявлятись продукти горіння, виведення вихлопу стає неефективним.
 
У випадку з випускним колектором виявити проблеми дещо простіше, ніж із впускним. Але все одно треба мати певні знання і навички, щоб точно встановити причину проблеми. З цієї причини ідеальним рішенням стає звернення до спеціалізованого сервісу, в якому працюють компетентні професіонали з досвідом. Наше СТО обладнане за всіма сучасними стандартами якості, що дозволяє зробити діагностичні роботи, точно встановити причину проблеми, скласти план її усунення.
 
Якщо довірити роботу професіоналам, можна отримати кілька важливих переваг, серед яких:
 
  • Використання якісних деталей, що підбираються під конкретний автомобіль досвідченими професіоналами. Зазвичай рекомендовано користуватись для проведення робіт із заміни датчиками, які радить виробник. Застосування оригінальної деталі має масу переваг, серед яких повна відповідність параметрам конкретної машини, високий запас міцності та надійності.
  • Точна діагностика, яка дозволяє встановити причину проблеми, зрозуміти, що це датчик.
  • Оперативність виконання робіт без шкоди якості. Досвідчені майстри точно знають, як треба виконувати роботи, якої послідовності дій при цьому варто дотримуватися.
  • Прийнятні ціни, які гармонійно поєднуються з якістю та іншими подібними перевагами.
 
Самостійні спроби зробити заміну можуть закінчитися невдало, що призведе до необхідності проведення та інших робіт, а це у свою чергу вимагатиме більших фінансових витрат. Уникнути цього дозволяє своєчасне звернення до компетентних професіоналів із перевіреного сервісу.
 

Заміна датчика температури випускного колектора у Києві

У столиці пропонується чимало місць, де можна замовити цю послугу. Але треба розуміти, що оптимальна якість та інші супутні переваги будуть надані далеко не завжди. Наш автосервіс гарантує, що досвідчені співробітники виконають демонтаж, підбір та заміну відповідного датчика за чесними цінами. Після проведення робіт датчик функціонуватиме, як і раніше, що гарантує безпеку, надійність експлуатації транспортного засобу.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00