спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Підбір запчастин за ВІН (VIN) кодом автомобіля

 

Підбір запчастин за він кодом для автомобіля вважається одним з оптимальних варіантів, який дає змогу знайти рекомендовані заводом-виробником деталі, що відповідають конкретному автомобілю за всіма параметрами. Щоб процес підбору виявився по-справжньому ефективним, необхідно звернутися до професіоналів. Такий підхід гарантує точно і без помилок купити потрібні автозапчастини. Сучасний автосервіс Тайр Ленд має для цього необхідні ресурси і можливості.

Як здійснюється підбір деталей за Він-кодом?

підбір-запчастин-за-він-кодомЩоб організувати підбір правильно, потрібно використовувати VIN-код. Знайти його можна в технічному паспорті транспортного засобу, а також безпосередньо на автомобілі. VIN код є унікальним набором знаків, який робить автомобіль оригінальним. Також він код використовується для перевірки машини перед здійсненням покупки. Якщо виникли якісь проблеми і невідповідності з номером, варто задуматися щодо доцільності придбання авто. Є ймовірність, що код був перебитий зловмисниками. Він код застосовується не тільки для ідентифікації транспортного засобу, але ще й для вибору запасних деталей. Але навіть досвідчені автомобілісти можуть не до кінця розуміти, як саме потрібно здійснити процес вибору запчастин, щоб досягти потрібного результату.

Якщо розібратися, то немає нічого складного в процесі. Потрібно просто звернутися до професіоналів із сучасного сервісу, повідомити їм номер кузова. До складу коду входить 17 символів, знаючи які майстер, за допомогою спеціальних каталогів запчастин, зробить грамотний підбір. Цей спосіб застосовується однаково успішно для вибору деталей автомобілів різних марок і моделей. Відповідно, можна придбати деталі для гальмівної системи, підвіски, двигуна, запчастини для проведення технічного обслуговування і для всього іншого.

підбір-запчастин-за-він-кодом

Є кілька характерних помилок, яких через незнання можуть припускатися деякі автовласники під час самостійного підбору запчастин. Це призводить до неправильного вибору запчастини, яка в результаті не підійде для потрібного автомобіля. Серед основних причин, через які можуть виникати характерні помилки, варто відзначити необхідність використання спеціалізованих каталогів, яких немає в загальному доступі в інтернеті, користування такими каталогами є платною послугою. Результатом самостійного підбору може бути неправильний вибір деталей. Найпоширенішою помилкою вважається підбір деталей тільки за моделлю автомобіля, не використовуючи він код. Навіть за підбору за він кодом каталог може видати кілька варіантів однієї й тієї самої запчастини, і тільки досвідчений професіонал, використовуючи потрібні програми, зможе зробити правильний підбір запчастин.

 Підбір запчастин за він кодом в Києві

Щоб процес підбору на сто відсотків виявився точним, краще заручитися підтримкою професіоналів. Такий підхід гарантує:

  • Точність у здійсненні вибору.
  • Підбір якісної та сертифікованої деталі.
  • Професійні консультації. 

Завдяки професіоналам процес вибору стає набагато швидшим, точнішим і грамотнішим. Не доведеться витрачати час на безплідні пошуки, тому що кваліфіковані співробітники автосервісу допоможуть все зробити з гарантією високої якості. Водночас вартість послуг перебуває на стабільно доступному рівні, що робить їх дедалі поширенішими в столиці. Періодично вибір деталей необхідний усім власникам авто. Якщо вам потрібні колодки, зчеплення, фари та інші автозапчастини (ЗЧ) за вінкодом, а також їх встановлення, то телефонуйте нам! Ми швидко зробимо підбір запчастин за він кодом, допоможемо з їх купівлею і встановимо з гарантією якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00