спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Фарбування капота за всіма стандартами

 

Капот є важливою частиною автомобіля. Важливо, щоб він мав привабливий вигляд і зберігав свої основні експлуатаційні характеристики. Цьому можуть зашкодити різноманітні подряпини, відколи, помутніння ЛФП та інші подібні дефекти, які можуть призвести до утворення корозійних процесів і втрати нормального, естетичного зовнішнього вигляду. У такому разі потрібне фарбування. У нашому сервісі для цього створені оптимальні умови, пропонуються найдемократичніші ціни в Києві.

Особливості якісного фарбування капота автомобіля

фарбування-капотаБудь-який автомобіль рано чи пізно може зіткнутися з пошкодженнями. Зазвичай вони виникають після падіння якогось предмета, зіткнень, ДТП тощо. Якщо водій помітив, що на капоті утворилися якісь подряпини, починає відходити фарба, тріскатися лак, краще відразу звернутися до професіоналів. Що раніше буде проведено фарбування, то меншими будуть наслідки. Можна назвати послугу своєрідною профілактикою, що дає змогу зберегти цілісність металу капота.

Якщо капот замінений після пошкодження, потрібне його якісне фарбування. Також потрібне фарбування капота з внутрішнього боку. Важливо правильно підібрати колір, щоб деталь влилася в загальний колір, не відрізнялася від інших елементів кузова. Попередньо потрібно підготувати деталь до виконання робіт. Для цього вона знежирюється, ретельно зачищається, покривається шпаклівкою, декількома шарами ґрунту. Потім проводиться безпосереднє фарбування капота.

Може знадобитися часткове фарбування капота переходом. Наприклад, в одному його місці утворився відкол або подряпина. Значить треба попередньо підготувати цю ділянку, після чого наноситься фарба. Набагато простіше замовити цю послугу, ніж замінювати деталь повністю. У разі необхідності повного фарбування після серйозних пошкоджень, потрібна серйозна попередня підготовка. Потрібно повністю прибрати стару фарбу, зачистити і вирівняти поверхню. На ній не повинно бути жодних дефектів, щоб фарба лягла ідеально. Вартість робіт залежить від масштабу та інших чинників. Але професійний підхід у будь-якому разі дає змогу отримати такі переваги:

  • Якість на тривалий період.
  • Ідеально підібраний колір фарби.
  • Адекватна вартість.

Замовити фарбування капота авто в Києві

У столиці ця послуга пропонується в дуже широкому асортименті. Її надають і приватні майстри, і сервіси. Але розраховувати на кваліфіковане надання послуги, якість якої буде максимальною, можна далеко не скрізь. Наш сервіс неодноразово доводив клієнтам свою спроможність. У штаті працюють маляри, які мають високу кваліфікацію та досвід. Це гарантує швидке фарбування капота на будь-якому автомобілі.

Додатковою перевагою нашого сервісу стає використання сучасного обладнання, яке гарантує технологічність і точність результату. Фарби від перевірених виробників протягом тривалого часу зберігають свій зовнішній вигляд, захищають поверхню від різноманітних пошкоджень. Ми намагаємося зробити поєднання сервісу і ціни максимально гармонійним, а на всі виконані з фарбування капота роботи надається гарантія.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00