спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна ременя гідропідсилювача керма ( ГПК)

 

Ремінь у системі гідропідсилювача керма відіграє важливу роль, передаючи крутний момент. Він має певний експлуатаційний термін. Коли він вичерпається, важливо провести заміну. Бажано довірити її компетентним професіоналам, щоб розраховувати на оперативне виконання робіт і гарантію якості. Наш автосервіс для цього має відповідний досвід і ресурси. Важко відшукати в Києві більш привабливі та доступні умови для замовлення такої послуги.

Специфіка якісної заміни ременя гідропідсилювача

У більшості автомобілів середній термін експлуатації цього елемента становить в діапазоні 50-60 тисяч км. Іноді заміна потрібна раніше, а іноді пізніше. Треба просто уважно стежити за станом, вживати відповідних заходів для усунення проблеми. Зрозуміти, що настав час звернутися до фахівців можна за характерними звуками. Під час руху транспортного засобу може з'являтися вереск і свист. Якщо не звернутися до автосервісу вчасно, ремінь може пошкодитися, перестати нормально функціонувати.

заміна-ременя-гідропосилювачаПроцес заміни складається з декількох основних етапів, вимагає наявності спеціального обладнання, інструментів і навичок. На підйомнику автомобіль піднімається для проведення огляду. Процес треба ретельно контролювати, щоб не пошкодити інші компоненти автомобіля. За перших же ознак зношування ременя, які будуть виявлені в процесі використання автомобіля, треба звернутися до фахівців. Якщо не зробити цього, система може серйозно пошкодитися. У такому разі може знадобитися ремонт всієї системи або навіть транспортного засобу.

На вартість ременя впливає кілька чинників, серед яких марка автомобіля і матеріал, з якого зроблено ремінь. Фахівці рекомендують не гнатися за сумнівною економією під час проведення робіт із заміни. Краще купувати оригінальні комплектуючі, які точно підійдуть під конкретні умови експлуатації. Ремені можуть бути різного типу, серед яких варто відзначити:

  • Ручейкові.
  • Зубчасті.

Кожний тип має свою сферу застосування та інші характеристики. Вибір краще здійснювати за допомогою компетентних професіоналів, щоб точно прийняти правильне рішення.

Заміна ременя гідропідсилювача в Києві

Якщо виникли проблеми з ременем ГПК, треба звернутися до перевірених фахівців. Наш автосервіс володіє досвідом, усіма потрібними ресурсами, щоб задовольнити потреби клієнтів у Києві. Можна попередньо отримати консультацію, дізнатися приблизну вартість. Всі роботи проводяться на ретельно підготовленому сучасному обладнанні відповідно до унікальних стандартів, в процесі застосовуються надійні комплектуючі. Важливою перевагою вважається офіційна гарантія якості на проведену заміну, демократичні ціни та індивідуальний підхід до всіх клієнтів нашого автомобільного сервісу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00