спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісне встановлення електроприводу замка багажника

 

У заводській комплектації автомобіля не завжди можна знайти те, що хочеться. Нерідко водій наважується вдосконалити машину, внести додаткові зміни для підвищення рівня комфорту. Встановлення електроприводу замка багажника належить до категорії таких маніпуляцій. Наш автосервіс готовий провести таке встановлення швидко, професійно і з гарантією якості.

Особливості встановлення електроприводу замка багажника

встановлення-електроприводу-замка-багажникаЩоб багажне відділення відкривалося максимально швидко і зручно, можна встановити електричний привід. Для цього треба придбати спеціальний механізм, який можна замовити за допомогою наших фахівців. Це дасть змогу підібрати його точно з повним набором необхідних характеристик. Під конкретну модель потрібен якісний привід з конкретними конструктивними особливостями. У комплекті зазвичай є електричний мотор і дроти, запобіжник та інші компоненти.

Встановлення має бути дуже акуратним, щоб в експлуатації не виникало жодних проблем. Послідовне виконання робіт в умовах автосервісу дає змогу уникнути замикань та інших неприємностей із проводкою. Всі елементи надійно фіксуються на своїх місцях, що гарантує бездоганну надійність експлуатації встановленого приводу.

Встановлення електроприводу замка багажника в Києві

У столиці таку послугу можна замовити у приватних майстрів або в спеціалізованих сервісах, але якість можна отримати далеко не завжди. Наш автосервіс є ідеальним рішенням з об'єктивних причин:

  • Кваліфіковані консультації перед початком робіт.
  • Використання тільки якісних приводів.
  • Офіційна гарантія якості тощо.

Після встановлення електричний привід буде надійно виконувати свої функції, відчиняти і зачиняти багажник максимально швидко і надійно. Професіонали знайдуть підхід до будь-якого типу автомобіля.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00