спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Регулювання фар на стенді

 

Від якості роботи фар залежить комфорт і безпека їзди. Після проведення заміни ламп, ремонту фар, а також просто періодично фарам потрібне регулювання. Воно дає змогу правильно налаштувати світло автомобіля. Є маса варіантів, за допомогою яких це можна зробити. Але краще самостійно не займатися цим, щоб не наражатися на ризик під час використання транспортного засобу. Оптимальним рішенням стає звернення до автосервісу, який володіє потрібним обладнанням, знаннями і всіма іншими ресурсами.

Відмінності правильного регулювання фар

регулювання-фарПроцес має масу особливостей, які необхідно знати для гарантованого отримання точності. Після виконання робіт ближнє і дальнє світло фар буде ідеально виконувати свої функції. Для цього застосовується спеціальне обладнання, яке калібрує фари. Завдяки йому вдається виміряти кут нахилу світла відносно поверхні, яка освітлюється. Заміри проводяться в декількох напрямках, щоб отримати максимальні показники точності. Прилад дає змогу також заміряти силу світла. Він може використовуватися для легкових автомобілів і мікроавтобусів.

Калібрування і регулювання потрібні для різноманітних видів оптики. На сучасних автомобілях може використовуватися ксенонове, галогенове і світлодіодне світло. Незалежно від конкретного різновиду потрібно приділити увагу налаштуванню. У процесі фахівці сервісу оцінюють автомобіль. На якість налаштування безпосередньо впливає кілька факторів, серед яких тип освітлювальної системи, особливості лампи, потужність, кут променевого нахилу. Професіонали попередньо проводять огляд, дають адекватну оцінку стану системи. На основі отриманих даних виконується налаштування, яке гарантує бездоганність експлуатації.

Професійний підхід дає змогу якісно відрегулювати кут нахилу фар практично в будь-якому транспортному засобі. Додатково можна замовити обслуговування відповідної системи, щоб вона нормально працювала, гарантувавши освітленість дороги за будь-яких умов.

 

Регулювання фар у Києві

У столиці ця послуга активно пропонується приватними майстрами і автосервісами. Бажано звертатися до перевіреного сервісу, який може гарантувати точність, швидкість і якість. Серед основних причин, за якими для регулювання фар варто звернутися до нас, можна відзначити:

  • Індивідуальний підхід.
  • Робота з різними моделями і марками автомобілів.
  • Гарантія якості.
  • Прийнятна вартість тощо.

Завдяки наявності якісного обладнання забезпечується точність налаштування фар. Можна розраховувати на адекватні умови обслуговування і професійну консультацію, що дає змогу дізнатися тонкощі. Якщо вам потрібне коригування лінзованих фар у висоту або по горизонталі, корекція ближнього або дальнього світла на стенді за адекватною ціною, телефонуйте до нас! Ми робимо налаштування фар автомобілів будь-яких марок.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00