спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна підвісного підшипника півосі в Києві

 

Заміна підвісного підшипника півосі в автомобілі вважається поширеною послугою. Для її замовлення дуже важливо звернутися до сучасного сервісного центру. У Києві найкращі за всіма параметрами послуги можна отримати в нашій СТО, яка працює в повній відповідності з сучасними стандартами якості. Тому кожен клієнт отримує гарантію своєчасного виконання заміни і всі інші переваги.

Основні особливості заміни підвісного підшипника півосі

Головною ознакою, яка свідчить про несправність цього елемента, вважається виникнення сторонніх вібрацій і шуму. На особливості пошкодження впливає марка машини і характер пошкодження. Шуми починають з'являтися, коли автомобіль рухається. Можна почути характерний гул, коли рух відбуватиметься накатом, під час розгону або гальмування. Коли машина рушатиме, можуть виникати клацання, яких у нормальному стані бути не повинно. Зі зростанням швидкості руху звуки можуть наростати, доповнюватися вібраціями. Джерело звуку зазвичай зміщується вправо від мотора і коробки перемикання передач. Якщо будуть виявлені характерні ознаки, треба звернутися до сервісу для проведення діагностичних робіт. Тільки вони допоможуть точно визначити, що саме сталося. На основі отриманих даних фахівці сервісу планують, як проводити ремонтні роботи.

Причини несправності можуть бути різноманітними. Серед найпоширеніших можна відзначити:

  • Проникнення всередину конструкції підшипника бруду і пилу.
  • Тривала робота без спеціального мастила, яке потребує періодичного оновлення.
  • Різке перемикання швидкостей.
  • Підвищені навантаження на відповідну деталь.
  • Механічні пошкодження внаслідок ударів або зіткнень.

Щоб точно ідентифікувати несправність, треба провести діагностику. Іноді вдається виявити її під час планового ТО. Але часом водій звертається до сервісу саме після виявлення характерних несправностей. У будь-якому разі проводиться візуальний огляд, а також застосування спеціального обладнання для виявлення проблеми. Якщо проблему виявлено - починається заміна. Важливо використовувати в процесі сучасні інструменти для розбору півосі, а також якісний новий підвісний підшипник, який ретельно підбирається під конкретні особливості марки та моделі автомобіля.

Заміна підвісного підшипника півосі в Києві

Щоб отримати гарантовано високу якість заміни, треба звернутися до сучасного сервісного центру. Наша СТО пропонує індивідуальний підхід усім клієнтам, комфортні умови обслуговування і безліч інших переваг. У штаті є майстри, досвід яких говорить сам за себе. Підкріплюється це все сучасним обладнанням, за допомогою якого вдається досягати ідеального результату в кожному окремому випадку.

На всі виконані роботи із заміни такого підшипника можна отримати офіційну гарантію, як і на саму деталь. Попередня консультація допоможе дізнатися тонкощі виконання робіт, розібратися у вартості та інших нюансах.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00