спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна діагностика димогенератором

 
Діагностика димогенератором автомобіля є дуже поширеною послугою, яка дозволяє виявити проблеми з вихлопною системою, визначити герметичність фар, стан системи впуску, охолодження. У нашому сервісному центрі є досвідчені професіонали, які використовують якісне обладнання. Розраховувати можна на точність, оперативність, приємні ціни та найкраще обслуговування у Києві.
 
діагностика_димогенератором
 
 

Специфіка перевірки герметичності димогенератором

Це специфічний тип діагностики, який виготовляється за допомогою спеціального обладнання. Бажано звернутися щодо процедури, якщо було виявлено перші ознаки несправностей. До них можна віднести різке збільшення витрати палива, проблеми із запуском двигуна, нестабільність холостого ходу тощо.
 
Дуже важливо використовувати якісне обладнання, яке гарантує точність та безпеку діагностичних робіт. Наш димогенератор відповідає всім основним вимогам. Тому можна розраховувати на отримання безпечного та правильного проведення діагностики. Дим, який використовують при діагностиці, нешкідливий для автомобіля, має потрібну щільність. Перевірка герметичності в середньому займає близько півгодини в залежності від системи та відрізняється демократичною вартістю, якщо звернутися до нас. Завдяки діагностиці з'являється можливість виявити дефекти, які помітити неозброєним оком неможливо. Димогенератор дозволяє провести діагностику вихлопної системи, перевірити на герметичність колектор, систему рециркуляції паливної суміші та багато іншого. Якщо немає витоку, треба буде проводити інші процедури діагностики для точного виявлення проблеми.
 
В обладнанні використовується спеціальна рідина, яка перетворюється на дим з конкретною щільністю. Подається вона під безпечним тиском, що гарантує ефективність. Краще не користуватися несертифікованим обладнанням, яке може зашкодити машині або просто дати неправильні результати. При неправильно проведеній діагностиці обладнання може пошкодити автомобіль, що призведе до додаткових витрат.
 

Діагностика димогенератором у Києві

У столиці багато сервісних центрів пропонують таку послугу, але отримати бездоганну якість можна не завжди. Наш автосервіс гарантує його повною мірою разом з іншими важливими перевагами:
 
  • Використання кращого обладнання у поєднанні з досвідом співробітників.
  • Грамотний підхід
  • Найчесніші ціни.
Спеціалізоване обладнання від перевіреного бренду гарантує точність кожного тесту. Тому можна виявити несправності у відповідних системах без особливих проблем. Заодно можна буде замовити послуги, пов'язані з якісним ремонтом. Всі вони надаються в комплексі, відрізняються найпривабливішою ціною у Києві. Важливо своєчасно проводити таку діагностику, щоби можна було виключити серйозні поломки.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00