спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна опор і опорних підшипників амортизатора

 

Підвіска автомобіля є дуже важливим компонентом, який відповідає за комфорт і керованість. Амортизатори є важливою частиною підвіски, яка складається з різних компонентів. Заміна опор і опорних підшипників амортизатора вважається дуже важливою послугою, для отримання якої бажано звернутися до сучасного сервісного центру. У такому разі можна буде розраховувати на компетентне обслуговування, професійні консультації на основних етапах, адекватні ціни та інші плюси.

Особливості грамотної заміни опор і опорних підшипників амортизатора в авто

заміна-опорного-підшипникаЗа допомогою підшипників забезпечується комфортне керування автомобілем. Опори амортизатора також відіграють важливу роль, забезпечуючи захист амортизатора від ударів об кузов, а також з'єднання з ним. Завдяки ним також згладжуються вібрації та удари, коли машина їде нерівною дорогою. Опорний підшипник і сама опора з часом можуть зноситися. Особливо прискорюється процес зношування через інтенсивну експлуатацію автомобіля. Тому рано чи пізно може знадобитися заміна. Це непростий процес, довіряти виконання якого треба тільки компетентним професіоналам.

Важливо перевіряти, в якому стані перебувають опори та підшипники, щоб не виникло непередбачуваних проблем десь у дорозі. Опори, як правило, виготовляються з гуми і металевої оправи, опорні підшипники знаходяться в пластиковому корпусі. Встановлюються вони на всіх сучасних автомобілях.

З часом відбувається знос опорних підшипників, вони можуть ламатися. Виробник закладає в них певний ресурс, який може вичерпатися. На це впливають умови експлуатації. Середній термін експлуатації опорних підшипників 100 тисяч км. Опори амортизатора здебільшого виходять з ладу через зношування гуми або деформацію металевої оправи. До основних причин виходу з ладу цих деталей можна відзначити:

  • Проникнення всередині конструкції рідини, бруду.
  • Часта їзда поганими дорогами.
  • Неякісні деталі.
  • Механічні пошкодження, серед яких аварії або удари колеса об перешкоди.

Є низка несправностей, на які можна буде звернути увагу для своєчасного усунення проблеми. Якщо під час їзди виникають сторонні звуки, хрускіт під час поворотів, рівень керованості автомобіля падає, потрібно звернути на це особливу увагу. Вочевидь потрібна заміна відповідних елементів.

Заміна опор і опорних підшипників амортизатора в Києві

Щоб отримати офіційну гарантію якості робіт із заміни, треба звернутися до досвідчених професіоналів. У Києві пропонується чимало варіантів, серед яких наш автосервіс можна назвати найкращим рішенням. У процесі проведення заміни використовуються тільки якісні деталі, найкращі інструменти. Тому можна розраховувати на повноцінне відновлення працездатності системи амортизації автомобіля.

Високоякісні запчастини в поєднанні з надійним обладнанням гарантують ефективність подальшої експлуатації та інші переваги. Заздалегідь можна буде дізнатися про вартість, отримати кваліфіковані консультації, щоб розібратися в нюансах. Для клієнтів створено комфортні умови.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00