спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт механічної коробки передач (МКПП)

 

Ремонт механічної КПП передбачає заміну окремих компонентів цього вузла. Краще звернутися до надійної СТО.

Ремонт механічної КПП в автомобілі дуже важливо довірити компетентним професіоналам, у яких є досвід і знання. Такий підхід стає своєрідною гарантією ідеальної якості за адекватними цінами. Все це може забезпечити наша СТО в Києві, яка працює за унікальними стандартами якості. На багатьох автомобілях встановлено МКПП, яка може пошкодитися за різноманітних ситуацій. Це може бути необережне водіння, відсутність належного технічного обслуговування і багато іншого. Незалежно від конкретної причини для ремонту треба звертатися до компетентних професіоналів.

Особливості якісного ремонту механічної КПП

ремонт-кппМеханічна коробка є для більшості водіїв ідеальним варіантом з різних причин, серед яких економічність і високий рівень ККД. Вона також відрізняється порівняною простотою в обслуговуванні. Треба своєчасно змінювати масло, дотримуватися основних правил експлуатації. Усе це дасть змогу розраховувати на повноцінне використання без зайвих проблем. Але від деяких несправностей не застрахований ніхто. У разі їх виникнення треба звернутися до сучасного сервісного центру, який виконає діагностику і точно визначить всі несправності. Серед основних несправностей можна відзначити:

  • Виникнення шуму під час роботи.
  • Протікання робочої рідини.
  • Утруднення під час перемикання передач, самостійне вимкнення.

Якщо виявлено відповідні ознаки, треба звернутися до СТО. Фахівці повинні провести огляд транспортного засобу, встановити причину несправності, провести ремонтні роботи. Конструкція МКПП досить складна, через що займатися ремонтними роботами краще тільки компетентним професіоналам.

Ремонт у спеціалізованому автосервісі є найпростішим і найефективнішим розв'язанням проблеми, коли коробка передач пошкоджується. Наша СТО має великий штат із кваліфікованих фахівців із досвідом, потрібне обладнання, інструменти та все інше. У деяких випадках ремонт не потрібний, тому що можна обійтися заміною трансмісійної рідини або налагодженням конкретного вузла. Незалежно від складності робіт треба звернутися до досвідчених професіоналів, які допоможуть забезпечити найкращі умови для їх виконання. У разі потреби буде замінено окремі компоненти КПП, які пошкодилися під час необережного використання або з інших причин.

Ремонт механічної КПП у Києві

Щоб отримати офіційну гарантію якості на виконання відповідних робіт у Києві, важливо заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів. Наша СТО має все, що тільки може знадобитися для якісного та оперативного ремонту. На всі виконані роботи обов'язково надається гарантія якості, як і на використовувані в процесі комплектуючі та запасні деталі.

Після проведення ремонту МКПП в нашому сервісі можна розраховувати на найкращі умови для подальшої експлуатації. У процесі використовуються якісні інструменти, які в руках досвідчених майстрів стають по-справжньому продуктивними. У процесі можуть бути замінені підшипники, прокладки, сальники та інші важливі складові КПП.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00