спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна сайлентблоків важеля

 

Заміна сайлентблоків важеля проводиться через певну кількість пройдених автомобілем кілометрів. Це дуже важлива деталь машини, за допомогою якої пом'якшуються удари, скорочується рівень шуму. Складаються сайлентблоки зі спеціальних вставок і втулки. Через постійну їзди неякісними дорогами, термін служби даних компонентів поступово скорочується. У нашому сервісі можна замовити швидку і надійну заміну для легкового автомобіля, мікроавтобуса або позашляховика. На всі виконані роботи надається розширена гарантія один рік.

Сайлентблоки важеля: призначення, ознаки зношування, особливості заміни

заміна-сайлентблоків-важеляСайлентблоки важеля здійснюють рухоме з'єднання елементів кузова і підвіски з важелем. У передніх важелях сайлентблоки піддаються максимальним навантаженням, що призводить до більш раннього виходу з ладу. Ресурс сайлентблоків залежить від безлічі факторів, серед яких температура, її перепади, стан дороги і багато іншого. Приблизно через кожні 50 тисяч км треба проводити візуальний огляд.

Зрозуміти, що потрібна заміна, можна по тому, як машина поводиться на дорозі. Водій помічає, що авто слухається його не так добре, як потрібно. Повороти можуть відбуватися з деякою затримкою, що впливає на безпеку. Виляння автомобіля на всі боки є важливою ознакою більшого зношування. Наслідки можуть бути дуже неприємними, якщо не вжити своєчасних заходів. Якщо не здійснити заміну сайлентблоків у важелі машини вчасно, є ризик серйозних пошкоджень підвіски, прискорюється зношування автошин. Якщо затягнути з ремонтом, це сильно впливає на безпеку, може призводити до значних витрат.

В автосервісі машина піднімається на спеціальний підйомник для проведення діагностики. Сайлентблоки важеля попередньо очищаються від бруду, щоб ніщо не відволікало від огляду. Фахівці оглядають всі основні частини на предмет розривів і тріщин.

Заміна сайлентблоків у Києві вимагає наявності відповідних знань і навичок, спеціального інструменту. Тому краще не ризикувати, виконуючи роботи самостійно. Варто довірити їх досвідченим професіоналам. У процесі використовуються кращі автозапчастини, які підбираються з особливою ретельністю під кожний окремий випадок.

Переваги заміни сайлентблоків важеля в Києві на СТО Тайр Ленд

Досвідчені співробітники нашого автомобільного сервісу точно знають, як швидко і надійно замінити сайлентблоки у важелі на будь-якій моделі машини. У процесі заміни використовуються якісні сайлентблоки, що володіють сертифікатами відповідності. На виконані роботи надається розширена гарантія. Серед ключових переваг можна відзначити:

  • Оптимальне співвідношення ціни та якості.
  • Професійні консультації на всіх етапах.
  • Оперативність виконання робіт без втрати якості.

Можна розраховувати на швидку і високоякісну заміну сайлентблоків важеля за всіма сучасними стандартами. Роботи виконуються відповідно до регламенту. Краще завжди вибирати для заміни найякісніші деталі від перевіреного виробника.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00