спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Рихтування лонжерону за всіма стандартами

 
рихтування-лонжерона
 
Лонжерон є важливим складником кузова будь-якого автомобіля. Він може пошкодитися внаслідок ДТП чи зіткнення автомобіля з перешкодою. Рихтування лонжерону в деяких ситуаціях дозволяє позбавитися проблем, ефективно відновити його геометрію. Витягнути лонжерон з гарантією якості можна у нашому сервісному центрі, де працюють компетентні професіонали з великим досвідом. У роботі використовується найкраще обладнання, сучасні технології та багато іншого.
 

Специфіка якісного рихтування лонжерону

Він є важливим елементом автомобіля, який відноситься до силових. Розташовані лонжерони у задній та передній частині кузова. Деформація кузова призводить до пошкодження лонжерону. У деяких випадках відновити нормальну форму елемента можна за допомогою рихтування. Витягування лонжерону проводиться після проведення діагностики та початкового огляду. Фахівці оцінюють стан кузова, розміри зазорів та інші деталі. Тільки після цього можна створити якісну стратегію відновлення лонжерону.
 
Якщо ступінь пошкодження занадто серйозний, може знадобитися повна заміна лонжерону. Якщо він трохи деформувався, за допомогою рихтування можна досягти нормального результату. Все залежить від вигину та розмірів пошкоджень. Якщо лонжерон піддається ремонту, його буде виконано нашими співробітниками на високому якісному рівні.
 
Щоб зробити ремонт лонжерону правильно та якісно, важливо звернутися до сучасного сервісу. Зумовлено це необхідністю використання спеціального устаткування. Автомобіль необхідно надійно закріпити перед виконанням робіт. Найчастіше рихтування проводиться за допомогою методу витягування. Майстри проводять вимірювання між контрольними точками, щоб досягти потрібного результату. Тільки так вдається перевірити, як правильно виконується витягування. У вимірюванні використовуються сучасні інструменти високої якості, що гарантують відмінну точність.
 
Витягування зазвичай проходить за допомогою гідравлічного обладнання, рихтувального стапеля та механічних затискачів. Майстри після діагностики розуміють, куди саме треба витягувати елемент і як все краще зробити. Для якісної витяжки лонжерону потрібно кілька днів, тому що товстий метал повільно змінює форму. До основних переваг професійного рихтування можна віднести:
  • Точність.
  • Високу швидкість.
  • Гарантія надійності.
Такі роботи можуть виконуватись на автомобілях від різних виробників.
 

Рихтування лонжерону в авто в Києві

У столиці така послуга, напевно, потрібна багатьом, але не всі розуміють, куди варто звертатися. Краще утриматися від приватних майстрів та сумнівних сервісів, тому що у випадку з ними важко розраховувати на гарантію якості, оперативності та інші переваги. Наш сервісний центр працює за найкращими сучасними стандартами, що відображається безпосередньо на якості виконуваних робіт. У процесі застосовуються професійні інструменти, ефективні методи, що підбираються в індивідуальному випадку під кожний автомобіль. Можна отримати грамотну консультацію на попередньому етапі перед рихтуванням, щоб розібратися в нюансах.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00