спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна прокладки впускного колектора авто

 

Заміна прокладки впускного колектора в автомобілі є важливою послугою, яку надають багато сучасних сервісів. Важливо серед них вибрати надійних фахівців, які під конкретні потреби виберуть оптимальний тип прокладки, зможуть на належному, якісному рівні виконати всі роботи. Сучасна СТО гарантує діагностику високого рівня, адекватні ціни, оперативну заміну та інші переваги.

Заміна прокладки впускного колектора та її головні особливості

заміна-прокладки-впускного-колектораІснує кілька основних ситуацій, в яких може знадобитися проведення відповідних робіт. Кожен водій повинен уважно стежити за станом авто, щоб не виникало непередбачених ситуацій і неприємних проблем. Необхідно звернутися до сервісу, якщо виявилися такі ознаки:

  • У різних режимах роботи силової установки починає з'являтися вібрація. Вона виникає на високих обертах, а також на нейтральних.
  • Практично в кожному режимі мотор починає функціонувати на знижених обертах.
  • Проблеми із запуском мотора, коли на вулиці холодно.
  • Чути свист під час роботи двигуна.

Якщо було виявлено щось подібне, важливо звернутися до сучасного сервісу для діагностики. Фахівці оглянуть відповідні компоненти, ухвалять правильне рішення. У деяких ситуаціях проблеми починаються через те, що прокладка впускного колектора стала непридатною. Вона може прогоріти під впливом негативних факторів або просто зноситися з плином часу. Незалежно від конкретної причини треба зробити заміну.

Впускний колектор необхідний для регулювання оптимального співвідношення суміші палива і повітря всередині мотора. Якщо цей компонент перестає нормально виконувати свої функції, паливно-повітряна суміш буде неякісною. Це спричиняє зношування мотора, його окремих компонентів, підвищену витрату пального та інші подібні проблеми.

Заміна прокладки впускного колектора в Києві

Фахівці рекомендують проводити огляд прокладки впускного колектора під час кожного планового огляду. Не варто чекати, поки будуть виявлені очевидні ознаки проблеми. Своєчасна заміна в умовах сучасного сервісу дає змогу розраховувати на ефективність, надійність та інші важливі переваги. Процес в СТО здійснюється відносно швидко, бо там є потрібне обладнання, а всі співробітники мають високу кваліфікацію. На виконані роботи надається гарантія якості.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00