спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Якісна заміна кермової (рульової) тяги і наконечників

 

У будь-якій машині рульове керування відіграє неймовірно важливу роль. Система складається з декількох важливих елементів, які мають обмежений термін експлуатації. Заміна рульових тяг і наконечників з цієї причини може знадобитися практично в будь-якому автомобілі. Бажано звернутися до спеціалізованого сервісу, де можуть провести діагностику рульових тяг і наконечників, встановити всі несправності, вжити необхідних заходів для їх ефективного усунення.

Нюанси кваліфікованої заміни рульових тяг і наконечників

заміна-рульових-наконечниківЄ кілька поширених ознак, за якими можна визначити наявність проблем із рульовим керуванням. Серед основних можна відзначити биття керма, виникнення сторонніх звуків, яких за нормальної роботи просто не повинно бути. Також може збільшуватися люфт керма. Зрозуміти, що проблеми виникли з наконечником, можна за напрямком люфту. Якщо кермо починає погойдувати в горизонтальній площині, це свідчить про пошкодження наконечника. Причиною для занепокоєння також вважаються труднощі під час обертання рульового колеса, мимовільне відходження автомобіля під час руху в одну зі сторін. Якщо водій помітив відповідні дефекти, бажано без затримок звернутися до професіоналів для проведення діагностики. Будь-які зволікання можуть виявитися причиною для виникнення серйозних проблем під час експлуатації. Знижується рівень безпеки, чого не варто допускати.

Найчастіше заміна рульової тяги або наконечника потрібна через природне зношування основних деталей. У наконечниках рульової тяги може прийти в непридатність кульовий шарнір. У такому разі потрібна його заміна. Деякі пропонують проведення реставраційних робіт щодо рульової тяги, але це недоцільно. Важко розраховувати на отримання гарантій, що рульова тяга зможе прослужити досить довго після відповідних робіт. Краще звернутися до професіоналів, які зможуть зробити якісну заміну на нові деталі. На сучасному ринку автомобільних запчастин рідко виникають проблеми з пошуком деталей. Тому краще не ризикувати власною безпекою, а звернутися до сертифікованого автосервісу Тайр Ленд.

Процес заміни рульового наконечника складається з декількох основних маніпуляцій. Необхідно підняти машину, демонтувати відповідні гайки, відкрутити наконечник у рульовій тязі, встановити нові деталі. Все це краще робити в спеціалізованому сервісі, щоб забезпечити якість і безпеку робіт. Дуже важливо після проведення робіт із заміни тяг і наконечників виконати регулювання розвал-сходження.

Переваги заміни рульової тяги і рульових наконечників у Києві на СТО Тайр Ленд

Можна спробувати виконати роботи самостійно, але для цього треба володіти певними навичками. Без них доведеться витратити багато часу. Додатковою проблемою стає низька якість виконаних робіт, яка може стати причиною виникнення несправностей під час експлуатації. До переваг професійної заміни рульової тяги і наконечника можна віднести:

  • Високу швидкість робіт.
  • Точність.
  • Гарантію якості.

Замість рульової тяги, що вийшла з ладу, можна встановити нову з гарантією від фахівців. Це позитивно позначиться на зручності та безпеці використання транспортного засобу.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00