спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна діагностика паливної системи

 
Діагностика паливної системи є дуже поширеною процедурою, що складається з кількох процедур. Вимірювання тиску в паливній системі є однією з найпопулярніших. При падінні тиску всередині системи може зменшитися динаміка автомобіля. Від того, наскільки ефективно розпорошується паливо всередині системи, залежить динаміка та економічність машини. Форсунки адекватно функціонуватимуть лише за певних показників тиску. Щоб визначити його показники, потрібно провести відповідні виміри. У нашому автосервісі для цього створені комфортні умови, скористатися якими може кожен бажаючий водій.
 
діагностика_паливної_системи
 

Особливості діагностики паливної системи

За допомогою паливного насоса пальне подається в магістраль, яка включає до свого складу зливний та подавальний трубопровід. Там встановлено регулятор тиску, який може почати працювати некоректно з різноманітних причин. Це відразу ж позначається на динаміці транспортного засобу. Є кілька основних ознак, при виявленні яких бажано звернутися до сервісу для діагностики. До них належить:
 
  • Збільшення витрат палива.
  • Двигун починає набирати обертів із деякою затримкою під час натискання на педаль газу.
  • Під час руху вгору витрата палива зростає.
Якщо щось із вищеописаних факторів буде виявлено, треба звернутися до сервісу, щоб там виконали діагностику паливної системи. Потрібно буде заміряти тиск у паливній системі, від точності якої залежить результат діагностики. Важливо використовувати сучасне обладнання та звертатися до досвідчених професіоналів. У процесі діагностики використовується спеціальний прилад, який дозволяє швидко визначити показники тиску, вжити відповідних заходів у разі потреби. Конкретний тип автомобіля повинен мати задані показники паливної системи, які рекомендує виробник. Майстри сервісу зіставляють отримані результати з рекомендованими показниками, з урахуванням чого роблять висновок.
 

Де можна зробити діагностику паливної системи у Києві?

Щоб зробити діагностику швидко та якісно, доцільно звернутися до надійного автосервісу. Їх існує не так мало, але не скрізь можна отримати адекватне співвідношення якості та вартості. Ми пропонуємо швидкість вимірів, точність і можливість на місці вжити заходів для вирішення проблем.
 
Фахівці з отриманих показників знайдуть причину несправності паливної системи. У деяких випадках потрібна додаткова діагностика форсунок для точного визначення проблем. Після цього можна замовити професійний ремонт за допомогою якого вдасться привести паливну систему автомобіля в повний порядок. Машина буде динамічнішою та не витрачатиме паливо надто активно.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00