спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт автокондиціонерів

Система клімат-контролю в автомобілі ー це не тільки комфортна їзда у літню спекотну погоду. Кондиціонер дозволяє очистити повітря, запобігає появі конденсату на вікнах при увімкненій пічці. Ремонт автокондиціонерів можна провести, звернувшись до сервісного центру «Тайр Ленд» на Солом'янці.

Комфорт у салоні можливий за умови, що кліматична система в нормі та коректно працює. Своєчасне звернення до фахівців дозволить підтримувати пристрій у робочому стані та заощадити на купівлі нового.

 

Конструкція та принцип роботи автомобільного кондиціонера

Установка складається з різних деталей та вузлів, що виконують свої функції:

 • компресор. Це головний елемент, який здійснює рух холодоагенту та відповідає за нормальний тиск у системі;
 • конденсатор. Цей елемент відповідає за теплообмін. Саме в ньому відбувається конденсація холодоагенту та його охолодження;
 • випарник. Не менш важлива складова системи. Це свого роду теплообмінник, який поглинає тепло і також випаровує холодоагент;
 • терморегулювальний клапан. Він відповідає за кількість фреону, що надходить, у випарник. Він відкривається автоматично, щоб забезпечити оптимальні робочі параметри;
 • шланги та трубки. Від надійності та міцності цих складових залежить термін експлуатації всього обладнання. Вони, як правило, можуть бути виготовлені з алюмінієвого сплаву, оскільки це міцний і довговічний матеріал.

За устроєм система непроста, тому, щоб не мати з нею проблем, має вчасно проводитися професійна заправка та ремонт автокондиціонера.

Ремонт автокондиціонерів

Чому важливо вчасно обслуговувати кліматичне обладнання?

Підтримка цієї системи машини в нормальному робочому стані та її якісний ремонт дозволяють зберігати оптимальну температуру в салоні цілий рік.

Майстри нагадують власникам кілька важливих моментів, згідно з якими заправка та ремонт є важливими:

 • це необхідність для комфорту в літню спеку приємно створити легку прохолоду в салоні;
 • турбота про здоров'я водія та пасажирів, оскільки система охолодження запобігає тепловому удару та задусі;
 • зношені компоненти кондиціонера можуть спричинити аварію або серйозні несправності;
 • ефективна робота клімат контролю сприяє економії палива;
 • ремонт кондиціонерів авто обходиться власнику набагато дешевше, ніж його заміна.

Краще заздалегідь звернутися за допомогою на СТО, де майстер швидко усуне неполадку, ніж потім купувати новий дорогий агрегат. Як зрозуміти, що з кондиціонером щось не так?

Несправності у роботі кліматичної системи спричиняють дискомфорт водію та пасажирам авто. Особливо це відчутно у спекотну пору року, коли неможливо охолодити розігріте повітря навіть відкривши вікна. У яких випадках слід звернутися до автосервісу та провести ремонт кондиціонера автомобіля у Києві:

 • якщо потік холодного повітря став слабким. Причиною може стати забитий брудом салонний фільтр або забруднення радіатора;
 • система охолодження не вмикається чи не ефективна. Це може сигналізувати про витік фреону, що трапляється через патрубки, що прогнили;
 • при тривалому використанні система самостійно вимикається. Причина такої поведінки ー несправності вентилятора чи радіатора, які можуть скинути надлишки тепла.

Всі ці симптоми мають стати сигналом для автомобіліста, щоб звернутися до автосервісу та провести діагностику системи. Оскільки самостійно визначити зламання досить складно.

Особливості, тонкощі та етапи процедури

Ремонт автокондиціонерів у Києві фахівці завжди починають з педантичної діагностики. Перевіряється кожен вузол та деталь. Це дозволяє визначити причини несправностей максимально точно.

Перевірка на витік фреону

Ця процедура може бути виконана у різний спосіб. Однак найбільш сучасними та ефективними варіантами вважаються такі:

 1. Візуальна оцінка майстром. Якщо він помітить сліди мастила, фарби чи холодоагенту на трубках, чи компресорі, потрібно буде проводити детальніше дослідження, щоб визначити причину та замінити пошкоджену частину.
 2. Використання люмінесцентної речовини. Її додають у систему та оглядають під час роботи системи під ультрафіолетовим світлом. Місце витоку дасть світловий слід.
 3. Застосування спеціального манометра, що вимірює тиск. Якщо показники низькі, то, можливо, в системі є витік фреону.
 4. Використання спеціальних електронних датчиків. Цей механізм дозволяє виявити протікання у всій системі.

Необхідний спосіб перевірки вибирається фахівцем виходячи з того, наскільки сильний витік і де він розташований.

Перевірка компресора та муфт

У компресорі перевіряються запобіжники, ремені та муфти. Якщо необхідно, проводиться заміна підшипників та мастила спеціальними речовинами. У муфтах необхідно зробити діагностику електромагнітної котушки та шківа. При утворенні іржі чи інших дефектів запчастини відновлюють або замінюють новими.

Діагностика магістралей

Якщо під час огляду металевих патрубків є невеликі тріщини, їх обробляють спеціальним складом. Якщо ушкодження великі ー замінюють. Гумові та армовані шланги, які є менш стійкими, підлягають заміні одразу.

Ремонт заднього контуру системи кондиціювання

Як правило, для регенерації трубок заднього контуру при пошкодженні майстри застосовують аргонне зварювання. Якщо ж тріщина має великі розміри, то доцільніше буде замінити її такою ж деталлю.

Діагностика радіатора та фільтра осушувача

Проблеми з радіатором вирішують його герметизацією за допомогою спеціальних речовин або заварюванням пошкодженої ділянки. Встановлення нового потрібно рідко. Що стосується фільтра, то виробники рекомендують міняти його щороку при настанні теплого сезону.

Ремонт автокондиціонерів

Як уникнути проблем із кліматичною системою?

Щоб уникнути неприємностей із роботою автокондиціонера, варто дотримуватись кількох простих рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації пристрою:

 • взимку варто обов'язково на кілька хвилин включати систему, щоб запобігти пересиханню ущільнювачів;
 • щоб не нашкодити електроніці, проганяти кондиціонер у холодну пору потрібно після попереднього прогріву салону;
 • при тривалих стоянках на сонці, запускати кондиціонер рекомендується лише після провітрювання салону, щоб випустити гарячі повітряні маси.

Також раз на рік рекомендується проводити обов'язкове антибактеріальне чищення та продування системи. Якщо не зневажати цими простими правилами експлуатації, вашому кондиціонеру довго не знадобиться втручання майстра.

Де ефективно відновити кліматичну систему у Києві?

Сьогодні ремонт кондиціонера в машині ー послуга досить популярна та пропонована багатьма автосервісами. Однак вартість та якість сервісу сильно відрізняється. Щоб розраховувати на найякіснішу та недорогу роботу, варто звернутися до автомайстерні «Тайр Ленд».

Проводячи ремонт та заправку системи клімат контролю у нас, ви отримуєте:

 • повний комплекс робіт, виконаних на сучасному устаткуванні;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • кваліфіковану консультацію спеціалістів;
 • найбільш чесні та невисокі ціни на ремонт автокондиціонерів у Києві.

Якщо ви шукаєте де замовити грамотне обслуговування вашого автомобіля в Солом'янському районі дешево, сміливо можете вирушати до нас. Усі роботи проводяться сертифікованими фахівцями, які пройшли успішне навчання.

Наші менеджери допоможуть вам розібратися у всіх деталях, ознайомлять з розцінками й дадуть відповіді на запитання, що цікавлять. Звертайтеся до нас, дуже раді допомогти розв'язати вашу проблему.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00