спорткар
Ми працюємо:
світло є завжди
Працюють генератори
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заправка та ремонт автокондиціонера

 
Навіть останнім моделям автомобілей рано чи пізно знадобиться заправка автокондиціонера. Крім того, через знос деталей системи кондиціювання вашому автомобілю може знадобитися ремонт автокондиціонера. Саме тому обслуговування автокондиціонера залишається однією з найважливіших послуг автосервісу.
 
 
 

Заправка автокондиціонера: базові питання щодо послуги

Навіщо потрібна заправка і чим заправляють автомобільні системи кондиціювання?
 
    Заправка кондиціонера на авто – важлива процедура. Системи кондиціювання використовують холодоагенти, які поглинають тепло із навколишнього середовища. І якщо при включенні автокондиціонера з повітроводів дме тепле повітря, слід зробити заправку кондиціонера авто.
 
 
Як часто потрібно заправляти автокондиціонер фреоном?
 
    Основна інформація про частоту заряджання автокондиціонера міститься в експлуатаційній інструкції автомобіля. Але є просте правило: для нових авто із салону дозаправка бажана хоча б кожні 2-3 роки, а якщо вік вашого автомобіля більше 10 років, то заправку автокондиціонерів варто проводити щороку.
 
 
Чи можна заправити кондиціонер самостійно?
 
    Зрозуміло, можливість самостійної заправки кондиціонера авто не виключена: наприклад, якщо ви маєте потрібні знання в області кондиціонерів. Але краще все ж таки звернутися на спеціальний автосервіс. Причому стандартні СТО хоч і можуть включити послугу заправки кондиціонера в авто за ціною, доступною кожному у свій прайс, не на кожному автосервісі є досвідчені майстри з відповідними знаннями. Краще віддати перевагу тій майстерні, де є окремий фахівець, який здатний виконати діагностику та заправку кондиціонера з використанням спеціальної заправної станції.
 
 
Коли потрібна заправка кондиціонера в авто: узимку чи влітку?
 
    Підготувати власну систему кондиціонування необхідно заздалегідь і зробити повну заправку автокондиціонера перед початком літа.
 
Ремонт та заправка автокондиціонера
 
Чи проводиться дозаправка окремо від діагностики?
 
    При необхідності заправки автокондиціонера, варто вибрати того майстра, який зробить попередню діагностику системи. До того ж, під час огляду майстер зможе з'ясувати, чи необхідне додаткове чищення автокондиціонера, адже його радіатори, особливо зовнішні, можуть бути забиті механічними частинками та сміттям, що перешкоджатиме циркуляції повітря. Тому діагностика автокондиціонера перед заправкою дуже важлива.
 
 
Які витратні матеріали потрібні для заправки?
 
    Під час проведення дозаправки автокондиціонера майстер використовує не тільки фреон, але й спеціальну олію. Крім того, для діагностики поломки в систему можуть вводитися спеціальні добавки, наприклад, UV детектор. Перед процедурою заправлення майстер обов'язково тестує вакуумуванням працездатність системи.
 
 
Що впливає на вартість заправки кондиціонера в авто?
 
    Якщо ви вже займалися пошуком майстра для заправки кондиціонера, ціни вам знайомі не з чуток. На формування ціни впливають такі фактори, як майстерність фахівців та їх досвід, використання сучасної автоматики для закачування фреону. Також на ціну заправки автокондиціонера впливає такий фактор, як повторне використання злитого з контуру фреону: якщо в майстерні є можливість повторного використання холодоагенту, заміна обійдеться вам дешевше. І, звичайно, комплексна послуга з заправки та ремонту автокондиціонерів буде коштувати дорожче за просту дозаправку.
 

Ремонт автокондиціонерів: що може вимагати ремонту?

    Якщо ваш автомобільний кондиціонер почав барахлити: не тримає температуру в салоні, дме гарячим повітрям або не дме зовсім, саме час пройти діагностику автокондиціонера. Щоб відновити роботу системи кондиціювання, варто провести діагностику та ремонт автокондиціонера у нашому автосервісі.
 
ремонт-трубки-автокондиціонера
 
Що робити, якщо ви помітили, що автокондиціонер працює неефективно?
 
    Перш за все, перевірте стан салонного фільтра – іноді він виявляється геть забитим навіть при нетривалій експлуатації. Правильне чищення автокондиціонера та заміна фільтра за потреби допоможуть змусити його працювати продуктивно.
 
 

Які несправності зустрічаються у роботі автокондиціонера найчастіше?

 
    Найчутливіші деталі автокондиціонерів – це сполучні вузли та ущільнювачі.
 
    Ще одна деталь, яка вимагає діагностики автокондиціонера, це компресор - зношується приводний ремінь, можливе зношування муфти, поршневої групи або сальника валу, він може почати шуміти або на ньому з'являться підтікання масла. Можна зробити ремонт компресора кондиціонера, але, як правило, це допомагає ненадовго і знадобиться його заміна.
 
   Поломки конденсора та випарника трапляються також нерідко. Їх причиною найчастіше буває забруднення, і має допомогти чищення цих елементів автокондиціонера. Регулярно виконуйте обслуговування автокондиціонера, якщо не хочете постійно проводити ремонт кондиціонера авто.
 
 
Поломка електрики в автокондиціонері у Києві – чи «лікується» вона?
 
    Якщо ваш автокондиціонер почав самовільно відключатися або працювати з перебоями, можливо, що в ньому несправна електронна начинка (датчики температури і тиску, клапан тиску, блок управління, проводка). Вона може бути спричинена як збоями у самій електроніці, так і банальному механічному пошкодженні. При цьому ремонт автокондиціонерів у Києві, у тому числі і на СТО «Тайр Ленд», включає комплекс робіт з ремонту електрики автокондиціонера.
 
 
Як можна уникнути поломки кондиціонера?
 
    Якщо ви хочете уникнути поломок, то зменшити ймовірність виходу вашого автокондиціонера з ладу допоможуть такі дії:
 
  • У холодний сезон хоча б раз на тиждень варто вмикати систему кондиціювання на охолодження на 10 хвилин. Так ви можете уникнути пересихання ущільнювачів в компресорі, прокладок і кілець - і ремонт авто кондиціонера вам не знадобиться довгий час.
  • Проганяти систему кондиціонування в холод потрібно лише після прогріву салону, щоб не викликати збоїв в електроніці.
  • І, звичайно ж, не варто забувати про регулярне антибактеріальну чистку кондиціонера авто: у Києві її варто робити обов'язково, щоб убезпечити своє здоров'я.
 
 
Промивання системи автокондиціонера: чи можна впоратися самостійно?
 
    Після серйозного ремонту системи кондиціювання, особливо після заміни компресора, що не працює, необхідно зробити промивання системи автокондиціонера для очищення від продуктів зносу - металевої стружки. Для цієї процедури необхідне спеціальне обладнання та рідина, а також досвідчений майстер, який має навички роботи з промивними станціями.
 
   Промивання системи автокондиціонера – це необхідна послуга, яка виконується при ремонті. Автосервіс Тайр Ленд має всі переваги для якісного виконання такої процедури.
 
 
Принцип роботи автомобільного кондиціонера та особливості конструкції
Практично кожен сучасний автомобіль обов'язково оснащений кондиціонером, який забезпечує комфортні умови використання. Працюють вони за стандартним принципом, відповідно до якого з випарника надходить охолоджувач. Він перебуває у пароподібному стані. За допомогою компресора відбувається його стискування, нагрівання. У конденсорі відбувається примусове охолодження з допомогою повітря з довкілля. Паралельно відбувається перетворення з пароподібного в рідкий стан. За допомогою спеціального вентиля відбувається повторне охолодження. Потім холодоагент надходить у випарник, де знову відбувається його розширення, перетворення на пару. Забезпечується різке охолодження випарника за рахунок активного скорочення тиску. Відповідно охолоджується і повітря, яке надходить безпосередньо до салону.
 
Щоб розібратися в особливостях ремонту та інших деталях, потрібно знати основний робочий принцип та конструкцію. Складається сучасний кондиціонер в автомобілі з певної кількості деталей та вузлів, серед яких:
 
· Компресор, який є основним елементом, з допомогою якого здійснюється циркуляція холодоагенту, і навіть підтримується необхідний тиск у системі.
 
· Конденсор відповідає за теплообмін. У ньому холодоагент конденсується, віддає тепло, охолоджується.
 
· Випарник також вважається важливим елементом, який є теплообмінником. Усередині тепло поглинається, а також відбувається випаровування холодоагенту.
 
· Терморегулюючий вентиль відповідає за кількість холодоагенту, який подаватиметься у випарник. На його обсяг впливає температура на виході. Клапан автоматично відкривається настільки, щоб забезпечити оптимальні робочі показники системи.
 
· Гнучкі шланги, трубки. Від їхньої міцності та надійності залежить експлуатація обладнання. Тому вони зазвичай виготовляються із міцних матеріалів, наприклад, алюмінієвих сплавів.
 
 
Поради для нормальної експлуатації
 
Коли автокондиціонер працює нормально, усередині салону забезпечуються відповідні температурні умови. Щоб не виникало жодних проблем, треба дотримуватись нескладних рекомендацій щодо догляду і це дозволить продовжити термін експлуатації. Серед основних моментів варто зазначити:
 
· Профілактичне включення обладнання на нетривалий час у холодну пору року, коли воно зазвичай не використовується. Через тривалий простой можуть виникати проблеми з прокладками, кільцями, через що відбуватиметься витік холодоагенту.
 
· При тривалій зупинці на сонці, всередині салону температура може виявитися дуже високою. Щоб охолодити салон, попередньо варто відчинити двері, забезпечити провітрювання та вихід гарячих повітряних мас. Запускати двигун варто тільки після того, як і вмикати автокондиціонер. Поки система набирає обертів, краще провести час на вулиці.
 
· Щорічно бажано акуратно продувати і промивати конденсор.
 
 
Своєчасна заправка автокондиціонера - гарантія повноцінної роботи
 
Щоб забезпечити найкращі умови для функціонування кондиціонера в автомобілі, його важливо вчасно заповнювати. У процесі використання поступово кількість фреону може зменшуватися з різних причин. Тому іноді потрібна грамотна діагностика, яка дозволить встановити стан системи, прийняти правильне рішення щодо усунення проблем. З нами заправка фреоном здійснюється швидко та професійно. Гарантується ідеальна якість обслуговування та безліч супутніх послуг.
 
 
 
Чому варто вибрати нас?
 
Зараз у Києві відповідна послуга надається дуже багатьма сервісами, але її якість може кардинально відрізнятись у різних ситуаціях. Щоб розраховувати на найкомфортніші та найбезпечніші умови, слід сміливо звертатися до нашого сервісу. До основних переваг звернення до нас можна відзначити:
 
  •  Проведення повного комплексу робіт на високому якісному рівні. За допомогою діагностики вдається встановити стан обладнання, прийняти правильне рішення щодо заправки, ремонту та всіх інших моментів.
  •  Індивідуальний підхід, який передбачає надання грамотних консультацій з усіх питань на основних етапах.
  •  Найчесніша ціна у столиці, яка приємно дивує на тлі відмінної якості.
  •  Промивання системи кондиціонера завжди здійснюється за допомогою сертифікованого обладнання. Це виключає пошкодження обладнання в процесі виконання робіт, що дозволяє без проблем досягти потрібного результату.
 
Ми - найближчий автосервіс із заправки та ремонту автокондиціонера, тому що дістатися на машині не складе в Києві ніякої проблеми, а вартість вас приємно здивує. Менеджери допоможуть розібратися заздалегідь у всіх тонкощах, деталях, дізнатися про розцінки, зробити перевірку та багато іншого для прийняття клієнтом вірного рішення. За допомогою комплексного та персонального підходу всі проблеми з кондиціонером у транспортному засобі вирішуються максимально швидко та точно у кожному окремому випадку і ваш клімат-контроль зможуть полагодити або зарядити швидко та вчасно.
авто

Запишіться на СТО зараз

Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00