спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кузовний ремонт автомобіля

 
Міський трафік диктує свої умови: якщо ви регулярно переміщаєтеся містом на своєму авто, уникнути вм'ятин, подряпин, пошкоджень кузова буває проблематично. І річ не тільки в аварійних ситуаціях - навіть дрібні частинки гравію здатні привести вас на СТО з потребою в кузовному ремонті. І тим більше вам знадобляться зварювальні роботи з авто, якщо ваш «залізний кінь» старше 10-15 років або ви залишаєте його не на критій стоянці.
 
   При цьому кузовні роботи можуть бути різними, але призначення у них одне - всі вони покликані повернути кузову цілісність і презентабельний вигляд. Відповідно, і ціни на ремонт кузова автомобіля відрізнятимуться залежно від типу послуг та їх складності.
 
 

Коли потрібний кузовний ремонт

 
 
Кузовний-ремонт-автомобіля-дефектування
Відновлення кузова це цілий спектр робіт. Серед них є як ті, що спрямовані на усунення подряпин та фарбування, так і складні роботи зі зварювання кузова, в яких є особлива потреба при попаданні у ДТП.
 
 
   
Існує низка основних причин, які приводять автовласників на СТО із пошкодженнями кузова.
 
 • Потрапляння у ДТП – одна з найголовніших причин, чому вам може знадобитися косметичний ремонт автомобіля. За статистикою, в аварії потрапляє кожен другий автовласник, і усувати наслідки ДТП нерідко доводиться за допомогою рихтування кузова.
 • Нерідко ціни на кузовний ремонт у Києві цікавлять тих, хто готує автомобіль до продажу. Щоб підвищити його вартість і привабливість в очах покупця, потрібно обов'язково виконати кузовний ремонт, адже наявність вм'ятин і тріщин відразу ж зменшить вартість машини.
 • Ще одні клієнти на рихтування та зварювальні роботи з кузова автомобіля – це власники, чиї машини потрапили у надзвичайну ситуацію: затоплення, пожежа, падіння з висоти залишають чимало слідів, у тому числі і на корпусі.
Ми пропонуємо послугу виїзду майстра по Києву для оцінки вартості кузовного ремонту. Це зручно, якщо автомобіль має сильні пошкодження і не може пересуватися без евакуатора.
 

Що входить до поняття кузовного ремонту?

 
 
    Ремонт кузова авто в Києві найчастіше має на увазі:
 
 • Рихтування авто - тобто, виправлення початкової геометрії автомобіля за допомогою механічного виправлення форми кузова.
 • Зварювання днища авто – при його пошкодженнях необхідна процедура, яка додасть автомобілю цілісність, допоможе замінити проржавілі та пошкоджені ділянки.
 • Ремонт тріщин пластику на авто: за потреби пластикові накладки, спойлери, бампери також необхідно відреставрувати.
 • Проведення антикорозійної обробки та видалення слідів корозії – одна з найпоширеніших причин, чому автовласникам потрібний ремонт кузова.
 • Автомалярні роботи також відносяться до реставрації кузова. І попит на них дуже високий, як загалом, так і в частині локального фарбування.
 • Витягування лонжеронів – ще один вид сервісу, який потрібний власникам авто. Ціна у Києві на витягування лонжерону на СТО Тайр Ленд одна з найдоступніших.
 
Чи можна замовити точковий ремонт кузова чи ця послуга йде лише комплексно?
 
 
    Ви можете при необхідності замовити ремонт тільки тієї частини кузова, яка зазнала пошкоджень, наприклад, ремонт пластикових бамперів або ремонт капота за вигідною ціною. З іншого боку, СТО раді запропонувати і комплексні послуги, наприклад ремонт кришки багажника від рихтування і фарбування до заміни скла в ній.
 
 
Чи можна зробити кузовний ремонт самому?
 
 
    Незважаючи на безліч мануалів у мережі, краще довірити кузовний ремонт СТО, а не робити його самому. Механіки не тільки мають потрібні знання та досвід у галузі рихтування, фарбування, зварювання, але й знають, які саме розхідники для ремонту варто вибрати.
 
    Наприклад, переварити пороги за ціною середнього рівня в Києві цілком реально, але самостійно зробити це буде проблематично, як і провести рихтування крила для дотримання точної геометрії, а в автосервісі майстри з цим впораються з легкістю.
 

Зварювальні роботи з кузова

 
 
Відновлення геометрії кузова
Нерідко для того, щоб провести кузовний ремонт, потрібні послуги зварювальника. Давайте з'ясуємо, навіщо вони знадобляться?
 
 
Навіщо потрібне зварювання при відновленні кузова?
 
 • Якщо у вас є пошкодження днища, переварити днище за доступною ціною – це завдання для майстрів СТО.
 • Точкове зварювання нерідко використовується для того, щоб зробити рихтування авто за невисокою ціною. Так, рихтування кузова в Києві набуває все більшої популярності.
 • Заварити можна і лонжерон, що тріснув, якщо автомобіль має таке сильне пошкодження. Відновлення кузова таким чином особливо затребуване у власників автомобілів, які побували в ДТП.
 
 
Ціна зварювання днища та інших послуг – чи виправдана вона?
 
Так, адже ціна на послугу поварити днище, як і на інші автозварювальні роботи, набагато нижча за вартість пошкоджених комплектуючих. Замінити пороги, крило, капот або встановити новий бампер вийде набагато дорожче, ніж ціна кузовних робіт у Києві.
 
А що ще можна зробити у рамках кузовного ремонту?
 
 
ремонт бампера
Навести косметичні процедури для авто: наприклад, пофарбувати або відполірувати, обробити антикорозійним складом, видалити сліди корозії. Зазвичай, якщо ви замовляєте такі послуги одночасно з ремонтом, вони коштують вам дешевше. Так, ремонт і фарбування бампера обійдуться вам у меншу суму, ніж виконані окремо рихтування, відновлення та подальша автомалярка.
 
У комплекс кузовного ремонту входять, найчастіше, рихтування та фарбування, але в залежності від ваших потреб, перелік послуг СТО може бути розширений, і до нього включатимуться зварювання, паяння бампера, проклеювання тріщин, відновлення днища та витягування лонжеронів. І якщо ви хочете відновити кузов не просто на вигляд, а реально повернути йому міцність та довговічність, краще замовляти ці послуги у професіоналів, наприклад на СТО Тайр Ленд. Ми завжди допоможемо, і ваш автомобіль буде знову на ходу.
 
Основні види робіт з кузова та їх особливості
Існує кілька основних видів кузовного ремонту, які можуть відрізнятися за рівнем пошкоджень, ступенем тяжкості та багатьма іншими моментами. Серед основних видів варто виділити:
 
 •  Легкий ремонт, який передбачає усунення невеликих вм'ятин, сколів, подряпин та інших подібних дефектів. Вони можуть досить активно виникати у процесі експлуатації транспортного засобу. Наприклад, на машину може щось упасти, потрапити з-під коліс зустрічного автомобіля тощо. Такі пошкодження прийнято усувати за допомогою використання спеціальних інструментів для рихтування. Найчастіше при такому вигляді робіт обходяться без демонтажу окремих деталей кузова машини.
 
 •  Середній передбачає ліквідацію ушкоджень, які виникають після незначного зіткнення з якоюсь перешкодою. У такому разі геометрія кузова авто не порушується. Щоб усунути основні пошкодження, необхідно в більшості випадків провести демонтажні роботи. Все залежить від рівня пошкоджень. Якщо вона не надто висока, можна обійтися виконанням ремонтних робіт. За дуже серйозного рівня зазвичай потрібна заміна окремої деталі. Серед основних компонентів, які найчастіше вимагають проведення локальних ремонтних робіт, можна відзначити крила, двері, капот, дах та бампера.
 
 •  Складний. Він проводиться, якщо зіткнення виявилося занадто серйозним, було пошкоджено основні несучі конструкції чи основні вузли. Геометрія у таких ситуаціях зазвичай ушкоджується. Тому ціна робіт буде помітно вищою, ніж у попередніх випадках. Для якісного відновлення потрібно використання сучасного устаткування.
 
З яких етапів складається кузовний ремонт?
Багатьох цікавить не лише, скільки коштує такий ремонт, а й з яких етапів він складається. Важливо дотримуватися послідовності, щоб досягти потрібного результату. Серед основних етапів можна назвати:
 
· Дефектування, яке являє собою проведення майстром ретельного огляду транспортного засобу. У деяких ситуаціях потрібно розбирати окремі частини кузова, щоб можна було адекватно оцінити несучі конструкції, основні агрегати, скласти план дій.
 
· Перевірка діагоналей, точок контролю. Завдяки цьому етапу визначається, чи є порушення геометрії. Досвідчений майстер помітить всі характерні ознаки, на основі яких зможе ухвалити правильне рішення.
 
· Розбирання кузова передбачає зняття окремих компонентів, у тому числі двигуна, скла, дзеркал та багато іншого.
 
· Рихтувальні роботи, які дозволяють ліквідувати перекоси, відновити на спеціальному обладнанні геометрію кузова. Якщо будуть потрібні, проводяться зварювальні роботи. Якщо рихтування не дасть потрібного результату, деталь може бути замінена на нову. Конкретне рішення у кожному окремому випадку приймає кваліфікований майстер.
 
· Підготовчі роботи до проведення фарбування. Встановлюються всі деталі, перевіряється кузов, виставляються зазори, проводиться шпаклівка, грунтовка, шліфування та інше.
 
· Фарбування. За допомогою спеціального обладнання та якісно підібраної фарби виконуються основні види робіт. У нашому сервісі для цього є колорист та компетентні маляри, які мають знання та досвід.
 
· Завершальний етап, який передбачає проведення підготовки до видачі. Після фарбування всі основні компоненти збираються назад та ретельно перевіряються. Крім цього може проводитися полірування та миття.
 
 
Чому краще звернутися до нас?
 
 
Київ – це величезне місто, що пропонує безліч варіантів для замовлення такої послуги. Якщо вибрати наш автосервіс, можна автоматично отримати найкращий набір переваг. Ознайомитись на попередньому етапі можна з умовами співробітництва, цінами. Представлений прайс-лист, де є всі дані. Можна дізнатися, що таке локальний чи повний ремонт кузова. Серед головних наших плюсів можна відзначити:
 
 • Індивідуальний підхід.
 • Комплексне виконання робіт.
 • Гарантію якості.
 • Чесні ціни.
 • Кваліфіковані консультації та ін.
 
У таких ретельно підготовлених умовах кожен клієнт зможе отримати саме те, що йому необхідно: ремонт заднього крила, арок, капота або чверті, термінові зварювальні роботи. Після цього машина набуває колишнього вигляду, функціональності та надійності. Непомітні практично будь-які сліди професійного втручання, що дуже важливо. Вибирайте найближчий кузовний ремонт легкових автомобілів на СТО Тайр Ленд і це буде недорого. Впевнені, наші ціни приємно вас здивують.
 

Поширенні запитання

 • Що входить до кузовного ремонту?
  • Кузовний ремонт складається з операцій з відновлення первісного виду автомобіля: зварювальних робіт, рихтування або вирівнювання металу, видалення вм'ятин і викривлень, відновлення геометрії кузова. Сюди також входять розбирання та збирання кузова - арматурні роботи.
 • Коли потрібно робити кузовний ремонт?
  • Якщо ви потрапили в ДТП, на автомобілі з'явилися подряпини або вм'ятини, на кузові почала з'являтися іржа, лакофарбове покриття кузова потьмяніло - вашому автомобілю знадобиться кузовний ремонт.
 • Скільки коштує кузовний ремонт автомобіля?
  • Вартість кузовного ремонту: ремонт крила – від 1300грн, ремонт капота – від 1500грн, ремонт даху – від 2500грн, ремонт порогів – від 3000грн, ремонт лонжеронів – від 4000грн, ремонт підлоги багажника – від 3300грн.
 

Відгуки клієнтів

Обслуживаюсь 3 года. Удовольствий. Буду продолжать. Есть хороший ходовик – диагностик Федор. Нравится его работа!

Володимир Черномор
2021-06-18

Лучшие!!!

ОП3 Avecoffee
2021-06-10

Отличное СТО. Быстро и качественно

Eugeniy Vetoshnov
2021-06-03

Фотогалереяавто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00