спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Автомобільна фарба в балончиках: продаж та заправка у Києві

 

Автосервіс «Тайр Ленд» пропонує широкий вибір автоемалей в аерозольних балончиках, які можна підібрати по коду кольору авто. Ці фарби зручні у використанні при косметичному відновленні лакофарбового покриття та невеликих ремонтних роботах, наприклад, усунення подряпин та сколів.
 
Потрібно наголосити на тому, що фарба в балончику це базове покриття (емаль), що визначає колір кузова, але потребує фінішного нанесення лаку на поверхню. Слід розуміти, що нанесення фарби в балонах на кузов авто – це аматорський, а не професійний підхід. Щоб фарба ідеально лягла на поверхню, потрібне додатково професійне обладнання автомаляра.
 
Фарбування автомобіля аерозольними фарбами вимагає певних навичок і знань, інакше краще звернутися до фахівців своєї справи.
 

Скільки коштує аерозольний балончик із фарбою для автомобіля?

Вартість балончика з фарбою для авто 470 грн. У вартість входить балончик під заправку та 100 грам фарби по коду. Одного балончика вистачає приблизно на 3 квадратні метри фарбування в один шар.
 

Заправка фарби в балончик у Києві

автомобільна-фарба-в-балончикахЩоб гарантовано точно підібрати колір автофарби, автосервіс «Тайр Ленд» пропонує заправку фарби в балончиках для авто за кодом. Ми самі заправляємо фарбу спеціальною установкою у порожні балончики на нашому СТО.
 
Для замовлення вам необхідно надати нашому колористу код кольору. Цей код потрібен фахівцю, щоб отримати рецептуру через спеціальну програму та зібрати необхідний колір за формулою. Підказуємо: Color Code можна побачити на шильдику, який кріпиться у різних частинах автомобіля:
 • багажнику,
 • дверних отворах,
 • внизу капота.
Також може підбиратися автомобільна фарба у балончиках по вин-коду автомобіля. Сучасні технології дозволяють визначити колір автомобіля за VIN-кодом, який є унікальним ідентифікатором кожного транспортного засобу та містить інформацію про його характеристики, включаючи заводський колір. Цей 17-значний код вказується у техпаспорті автомобіля. Використання VIN-коду для підбору фарби гарантує, що колір буде максимально наближений до заводського, що особливо важливо при локальному ремонті або косметичному відновленні лакофарбового покриття.
 
Якщо VIN-код недоступний або не надає достатньо інформації про колір, підбір фарби для авто в балончик ми виконуємо за зразком. Підійде навіть знімна кришка бензобака або автомобіль. Наш колорист підбере максимально наближений колір до оригіналу, використовуючи картотеку кольорів.
 
Як відбувається заправка балончиків:
 
 • Підбирається фарба, яка максимально точно відповідатиме кольору транспортного засобу: колір, блиск, відтінок, спецефекти (під золото, зі сталевим ефектом, свічення в темряві і т.д.).
 • Вибрана фарба заливається в спеціальну машину для колірування, де відбувається змішування з пігментом.
 • Отриманий склад під тиском заправляється в аерозольний балончик.

Переваги послуги заправки фарбою аерозольних балончиків

Заправка аерозольних балончиків фарбою з кольоруванням допомагає нашим клієнтам отримати саме той колір, який потрібен, наприклад, металік. Заправляється автомобільна фарба металік у балончиках ємністю по 400 мл.
 
Переваги послуги:
 
 • Широка палітра кольорів: понад 20 тисяч відтінків.
 • Будь-який ступінь блиску по глянцевій та матовій градації.
 • Балони європейської якості за доступною ціною.
 • Розпилення та потік фарби аналогічний стандартним фарбопультам.
 • Можна регулювати товщину струменя.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00