спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна паливного фільтра

 

За допомогою паливного фільтра в автомобілі забезпечується захист мотора від різноманітних забруднень з боку паливної системи. Важко розраховувати на високу якість палива, як дизеля, так і бензину. На багатьох автозаправках воно аж ніяк не найкраще. У ньому присутні різноманітні механічні частинки, здатні нашкодити системі автомобіля. Фільтр дає змогу цьому запобігти. Тому треба уважно стежити за його роботою, вживати необхідних заходів щодо проведення заміни.

Заміна паливного фільтра на бензинових і дизельних автомобілях

Щоб отримати гарантію якості та оперативності такої заміни, треба звернутися до сучасного автосервісу. Ми пропонуємо індивідуальний підхід, використовуємо якісні матеріали, професійне обладнання. У процесі застосовуються тільки оригінальні запчастини, які ретельно підбираються під конкретний тип двигуна автомобіля - дизельний або бензиновий.

заміна-паливного-фільтраУ середньому заміна проводиться раз на 60 тисяч км, але різні виробники можуть давати свої рекомендації. Є кілька факторів, які можуть вплинути на періодичність заміни, серед яких якість палива. Варто звернути увагу на те, як працює машина. Якщо під час руху з'являються дивні ривки, потрібно оцінити стан фільтра. До інших факторів, які треба враховувати, можна віднести:

  • Підвищена витрата палива.
  • Нестабільне функціонування мотора, скорочення показників потужності.

Це симптоми, які можуть вказувати також на інші проблеми, але в будь-якому разі потрібно звернутися до СТО. Фахівці проведуть огляд, оцінять стан фільтра, приймуть адекватне рішення.

Своєчасна заміна відіграє неймовірно важливу роль. Вона дає змогу захистити двигун, щоб у нього не потрапляли сторонні частинки з палива. Але експлуатація фільтра поступово призводить до його зношування та забруднення. Тому рівень якості виконання основних функцій поступово знижується. Треба вчасно змінювати його, щоб не завдавати шкоди паливній системі та двигуну транспортного засобу.

Заміна паливного фільтра в Києві

Щоб замінити його швидко і якісно незалежно від конкретної моделі автомобіля, треба звернутися до досвідчених професіоналів. Наш автосервіс має в своєму розпорядженні потрібні умови і досвід грамотних фахівців, що дає змогу розраховувати на швидке і якісне виконання робіт. На них обов'язково надається гарантія. Попередньо за допомогою діагностики визначається стан всієї паливної системи, що дає змогу виявити несправності, усунути їх максимально грамотно. У процесі використовуються паливні фільтри від перевірених виробників, якість яких не піддається сумнівам. Вони забезпечують ефективну роботу відповідної системи автомобіля.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00