спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Встановлення додаткового насоса (помпи) на пічку

 

Останнім часом встановлення додаткового насоса (помпи) на пічку в автомобілі стає все більш поширеною послугою. Це зумовлено тим, що в багатьох автомобілях пічка не може повноцінно виконувати свої безпосередні функції. Тому потрібне додаткове обладнання, яке зможе забезпечити повноцінні умови експлуатації. У нашому сервісі кожен охочий зможе замовити таку послугу на найвигідніших у Києві умовах. Пропонується оперативність, висока якість, індивідуальний підхід та інші переваги.

Основні особливості встановлення додаткового насоса на пічку авто

встановлення-додаткового-насоса-пічкиУ багатьох автомобілях виникають проблеми з опаленням в холодну пору року. Прокачування рідини на холостих обертах мотора падає. Додатково ситуація ускладнюється засміченням радіатора пічки. Тому важко буде створити всередині салону комфортні умови. Надходити туди в такому разі буде тільки трохи прогріте повітря. Розв'язує проблему додаткова помпа. Для її встановлення використовується розрив у з'єднаннях шлангів радіатора пічки. Завдяки насосу циркуляція спеціальної рідини збільшується. Відповідно, підвищується температура незалежно від того, на яких обертах працює мотор. Теплова віддача в такому разі буде оптимальною.

Встановлення додаткової помпи є відповідальним процесом, який краще довірити професіоналам. Наш сервіс знає точно, як підібрати під конкретний автомобіль оптимальний насос, зробити його експлуатацію в майбутньому ефективною. Є для цього потрібне обладнання, кваліфікація і знання.

Часто встановлення потрібне в тих випадках, коли не вдається повноцінно опалити салон. Якщо доводиться використовувати машину в умовах низьких температур на вулиці, додатковий обігрів не завадить. Важливо правильно під конкретні потреби вибрати помпу. Вона має відповідати конкретній моделі, володіти потрібними технічними характеристиками. Краще довірити вибір професіоналам, які знаються на цьому. Такий формат гарантує ідеальне рішення для модернізації системи опалення в машині. На попередньому етапі встановлення збирається комплект, після чого починаються безпосередні роботи з монтажу. Довірити все це варто професіоналам, щоб не пошкодити інших елементів системи опалення. Для керування насосом зазвичай встановлюється додаткова кнопка. Її найчастіше розміщують у салоні на видному місці, щоб можна було запустити насос швидко і без проблем.

Встановлення додаткового насоса (помпи) на пічку в Києві

Якщо недостатньо штатної потужності пічки, доцільно встановити додаткову помпу. У Києві така послуга надається в багатьох місцях, але не скрізь можна розраховувати на комфортне і повноцінне обслуговування. Ми пропонуємо якісний сервіс клієнтів і багато іншого. Серед основних причин, щоб звернутися до нас, можна відзначити:

  • Індивідуальний підхід.
  • Вибір насоса, якісне встановлення за допомогою сучасного обладнання.
  • Чесні ціни тощо.

На всіх основних етапах можна буде розраховувати на компетентні консультації співробітників сервісного центру.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00