спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Перевірка системи охолодження на герметичність у Києві

 

Система охолодження автомобіля виконує безліч функцій. Основним завданням є запобігання перегріву двигуна, шляхом відведення надлишкового тепла в повітря. Всі компоненти системи працюють на поглинання, передачу і розсіювання тепла. Перевірка системи охолодження на герметичність спрямована на виявлення несправностей і налагодження оптимального рівня функціонування.

 

Як перевірити систему охолодження автомобіля?

перевірка-герметичності-системи-охолодженняМайстри технічного центру відповідально і професійно підходять до перевірки системи охолодження. За допомогою спеціалізованого обладнання, керуючись накопиченим досвідом і необхідними навичками, вони проводять цілий комплекс необхідних дій з діагностики. Перевірка системи охолодження двигуна передбачає огляд всіх компонентів.

Які завдання розв'язує перевірка системи охолодження?

Основне завдання, яке виконується в процесі роботи, це:

 • Визначення наявності газів у системі.
 • Перевірка герметичності та визначення місць протікання.
 • Визначення тиску.
 • Перевірка справності циркуляції охолоджувальної рідини.
 • Визначення температури, під час досягнення якої відбувається спрацьовування термостата і вентиляційної системи.

Залежно від того, які саме несправності і в якій частині системи виявила перевірка системи охолодження двигуна, фахівці визначають метод усунення і вживають необхідних профілактичних заходів, щоб уникнути повторних інцидентів.

 

Що таке опресовування системи охолодження автомобіля?

 

Коли рекомендовано опресовування системи охолодження?

Перевірка герметичності системи охолодження опресовуванням рекомендована в разі безпричинного зниження охолоджувальної рідини в системі. Підсумком зниження рівня ОР в розширювальному бачку або радіаторі може стати небезпечний перегрів двигуна внутрішнього згоряння. Опресовування системи охолодження ціна завжди відрізняється, залежно від особливостей і складності робіт. Але в будь-якому разі, подібний захід обійдеться автовласникові в рази дешевше, ніж організація повноцінного ремонту вузла.

Що передбачає процедура опресовування?

Процедура, під назвою перевірка герметичності системи охолодження опресовуванням полягає у використанні ручного насоса з попередньо встановленим манометром. За допомогою насоса в систему нагнітається повітря, яке допомагає швидко визначити місце протікання. Найчастіше розкривається отвір, що реагує на температурні зміни. Якщо бачок холодний, він може бути прихований, проявляючись тільки після того, як елемент прогріється.

 

Чому протікає антифриз?

 

Які наслідки несвоєчасного пошуку протікання антифризу?

Пошук протікання антифризу має стати першочерговим завданням в списку справ, оскільки, якщо така проблема з'явилася, то це ознака серйозного пошкодження в системі. Майстри відповідають на питання: "Протікає антифриз, чи можна їздити?" - однозначне і категоричне ні. Кожен кілометр наближає автомобіль до капітального ремонту. Крім цього, несправність може призвести до того, що двигун заклинить, і подальша експлуатація автомобіля залежатиме від ступеня заподіяної шкоди і професіоналізму фахівців сервісного центру.

Які причини провокують протікання антифризу?

Протікання антифризу може бути спровоковане:

 • Несправностями радіатора.
 • Протіканнями радіатора пічки.
 • Тріщинами на шлангах, трубках.
 • Протіканнями термостата і помпи.
 • Розривами кришки розширювального бачка або безпосередньо самого бачка.

Виключаючи по одній причині, наведеній у списку, співробітники технічного центру оперативно знаходять проблему і усувають несправності, відновлюючи безперебійну роботу системи охолодження.

 

Чому протікає антифриз з радіатора?

 

Які експлуатаційні особливості радіатора?

Перша і одна з найпоширеніших проблем із системою охолодження. Протікання антифризу з радіатора може виникнути в будь-якому автомобілі, незалежно від марки, року випуску. Крім природного зношування (близько 7 років), радіатор може почати протікати в результаті агресивного стилю водіння. Для того, щоб якісно привести до ладу деталь, необхідне використання спеціального обладнання, оскільки повернути заводський рівень герметичності не просто.

Які причини протікання антифризу з радіатора?

Причинами протікання радіатора можуть стати:

 • Пошкодження пластикових складових вузла.
 • Пошкодження циркуляційних трубок.

Будь-які ремонтні дії будуть доцільні, якщо вузол ще не відпрацював визначений термін експлуатації і відмінно піддається реконструкції. В іншому випадку, якщо радіатор вже відслужив належні 7 років, розумніше і вигідніше буде просто замінити його на новий елемент.

 

Де можна перевірити систему охолодження на герметичність?

 

Співробітники нашого технічного центру виконають всі необхідні роботи в тих випадках, якщо протікає антифриз з патрубка, протікає антифриз на гарячу або спостерігається витік з радіатора, розширювального бачка. За допомогою спеціального обладнання та величезного досвіду, оперативно впораємося з будь-якими видами несправностей.

Які профілактичні заходи допоможуть уникнути передчасного ремонту системи охолодження?

Перевірка герметичності системи охолодження опресовуванням або будь-яким іншим методом може і не знадобитися, якщо дотримуватися кількох простих правил:

 • Заливати в систему виключно якісний антифриз.
 • Купувати додаткові присадки для продовження терміну служби вузла.
 • Стежити за манерою водіння, не навантажуючи двигун.
 • Вчасно проходити профілактичну діагностику.

Незначні фінансові та часові витрати, за умови своєчасного звернення по допомогу, не порівняти з проведенням глобальних ремонтних робіт, які негайно відбудуться в тому разі, якщо довести проблему з протіканням до патового стану.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00