спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна гальмівних трубок і шлангів

 

Заміна гальмівних трубок і шлангів на автомобілі може знадобитися практично в будь-який момент. Якщо виникли проблеми з використанням гальмівної системи, необхідно звернутися до перевіреного автосервісу. Ми пропонуємо оперативну заміну, гарантуємо якість і найчесніші ціни в Києві. Досвідчені майстри точно знають, як і що треба замінити відповідно до всіх стандартів.

 

Специфіка якісної заміни гальмівних трубок і шлангів

заміна-гальмівних-шлангівТрубки і шланги є важливими компонентами гальмівної системи. Якщо вони знаходяться в нормальному стані, цим забезпечується герметичність гальмівної системи. Періодично потрібно проводити огляд на предмет їхньої цілісності. Якщо пошкодяться важливі складові елементи системи, безпека водія і пасажирів перебуватиме під загрозою. Допускати цього не варто в жодному разі.

Трубки допомагають утримувати потрібний тиск гальмівної рідини і з'єднують важливі компоненти гальмівної системи. Зусилля доставляються безпосередньо до гальмівних колодок завдяки підвищенню тиску гальмівної рідини в системі. Більшість трубок зроблені з міді або сталі. Шланги можуть виготовлятися зі спеціальної гуми підвищеної щільності. Є також армовані моделі. У першому варіанті гума складається з декількох шарів. Другий варіант характеризується наявністю додаткового внутрішнього шару підвищеної міцності.

Трубки можуть ламатися з різноманітних причин. Найкраще скористатися послугами кваліфікованих фахівців для відновлення системи. Ми готові провести точну і швидку діагностику, запропонувати професійну заміну. Є кілька основних причин, коли може знадобитися заміна відповідних елементів гальмівної системи:

  • Виникнення на поверхні мікротріщин.
  • Корозійні процеси.
  • Засмічення каналу тощо.

Часто деталі пошкоджуються під негативним впливом факторів зовнішнього середовища. Поширеною проблемою стає і несправність через зношування. Треба щороку приділяти увагу перевірці гальмівних трубок і шлангів. Стан трубок і шлангів безпосередньо залежить від інтенсивності використання автомобіля.

Процес заміни складається з декількох етапів. Автомобіль піднімається на підйомнику, за допомогою спеціального інструменту професіонали отримують доступ до магістралі, проводять всі необхідні роботи з демонтажу. Коли вони завершені, система збирається в зворотному порядку.

Заміна гальмівних трубок і шлангів на авто в Києві

Щоб отримати гарантію якості виконаних робіт, дуже важливо звернутися до сертифікованого сервісного центру. Ми працюємо в Києві досить довго, щоб гарантувати бездоганну якість. Провести заміну гальмівних шлангів можна на різних автомобілях з гарантією надійності та адекватної вартості. Бажано у разі виявлення пошкоджень гальмівних трубок проводити заміну цілком. Це вплине на безпеку, забезпечуючи її на максимально можливому рівні.

Економити на ремонті гальмівної системи, намагатися провести всі роботи самостійно не варто. Це загрожує неприємними наслідками. У нашому центрі можна за нормальними цінами отримати ефективність і якість заміни гальмівних шлангів і трубок. Під конкретний автомобіль ретельно підбираються комплектуючі, якість яких не викликає жодних сумнівів.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00