спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Підключення AUX (аукс) до штатної магнітоли в авто

 

Підключення AUX до штатної магнітоли краще проводити за допомогою компетентних професіоналів, що автоматично гарантує високу швидкість, надійність та інші переваги. AUX є різновидом вхідного роз'єму в автомобільній магнітолі, через який можуть підключатися різноманітні джерела звуку.

Особливості правильного підключення AUX до штатної магнітоли

під'єднання-аукс-до-магнітолиАукс - це лінійний вхід, який дає можливість під'єднати планшетний комп'ютер або смартфон до автомобільної магнітоли. Звук буде відтворюватися за допомогою автомобільних динаміків. Це сучасне рішення для прослуховування музики всередині салону зі сторонніх джерел. Щоб організувати якісне підключення, доцільно звернутися до фахівців. Процес може здатися простим, але насправді він має деякі нюанси. Вони повною мірою відомі компетентним професіоналам, що дає змогу розраховувати на якість встановлення та інші переваги.

Процес підключення співробітниками автосервісу вирізняється оперативністю і надійністю. Залежно від моделі в магнітолі можуть бути присутніми різні роз'єми як виходів, так і входів. Вони також можуть відрізнятися за своєю розпіновкою. Брак знань не дає можливості нормально під'єднати роз'єм і вивести звук на магнітолу. Неправильне під'єднання пристрою не дасть можливості насолодитися прослуховуванням музики, крім того це може пошкодити саму магнітолу. Тому краще не ризикувати і не витрачати свій час, а відразу звернутися до компетентних професіоналів.

Підключення AUX до штатної магнітоли в Києві

У столиці така послуга пропонується в різноманітних місцях, як сервісами, так і приватними майстрами. Наш автосервіс у Києві готовий запропонувати найбільш комфортні умови, скористатися якими буде неймовірно просто. До наших основних переваг можна віднести індивідуальний підхід, оперативність під'єднання до різноманітних моделей магнітол, консультації фахівців і найчесніші в столиці розцінки.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00