спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійна заміна термостата

 

Заміна термостата в автомобілі - це поширена процедура, проведення якої варто довірити компетентним професіоналам.

Заміна термостата в автомобілі є досить складною процедурою, виконання якої варто довірити компетентним професіоналам. Перевірена СТО гарантує індивідуальний підхід, високу якість, надійність та інші важливі переваги. Цей компонент виходить з ладу з різноманітних причин і досить часто. Треба під час проходження ТО приділяти увагу перевірці працездатності, щоб проблема не виникала раптово. Важливо, щоб роботи проводили досвідчені професіонали, у яких є потрібні інструменти та якісні, оригінальні комплектуючі. Все це є в нашому автомобільному сервісі разом з досвідом та іншими перевагами.

Чому ламається термостат і як його потрібно замінювати?

заміна-термостатаІснує безліч причин для виникнення несправностей цього елемента в автомобілі. Основними вважається неякісний або старий антифриз, а також корозія всередині радіатора. Це невелика деталь, яка є важливим компонентом охолоджувальної системи. Коли вона виходить з ладу, мотор починає сильно нагріватися. Проблеми з'являються навіть за невисоких обертів, що унеможливлює повноцінне функціонування і використання транспортного засобу. У запущених випадках проблеми можуть з'явитися раптово посеред дороги. Вони проявляються через початок задимлення, що виходить з-під капота. Поламаний термостат у більшості випадків є причиною. Треба замінити його максимально швидко, щоб відновити працездатність автомобіля. Серед основних ознак несправностей можна відзначити:

  • Сильний перегрів мотора під час їзди, повільне прогрівання під час увімкнення запалювання.
  • Закипання антифризу.
  • Швидке нагрівання патрубків.

Якщо водій виявить подібні ознаки, потрібно терміново звернутися до сервісу для проведення діагностичних робіт. Майже завжди причиною їх виникнення стає несправний термостат. Відремонтувати його можна у вкрай рідкісних випадках. Тому здебільшого потрібна заміна. Механізм ламається без можливості проведення відновлювальних робіт. Вартість заміни в нашій СТО приємно дивує, як і висока якість обслуговування.

Насамперед фахівці повинні провести діагностику, щоб точно визначити причину несправності. Фахівці для цього проводять візуальний огляд, який дає точний результат. За допомогою спеціальних інструментів виконується безпосередня заміна, яка гарантує ідеальний результат за мінімальний час.

Заміна термостата в Києві

Щоб заміна була максимально якісною та ефективною, доцільно звернутися до перевіреного сервісного центру. Наша СТО гарантує індивідуальний підхід для всіх клієнтів, комфортні умови обслуговування і безліч інших важливих переваг. Заміна проводитися в різноманітних моделях і марках авто на однаково високому, якісному рівні.

Кваліфіковані співробітники сервісу володіють для проведення робіт потрібними інструментами, знаннями і досвідом. Все це гарантує позитивний результат без зволікань та інших подібних затримок. Додатково забезпечуються професійні консультації на основних етапах роботи, що дає змогу розібратися в нюансах, ухвалити правильне рішення щодо замовлення цієї послуги.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00