спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика розподілвалу  

 

Сучасні автомобілі дуже активно оснащуються виробниками різноманітними електронними елементами, до складу яких входять спеціальні датчики. Вони відповідають за забезпечення повноцінної роботи, замір деяких важливих параметрів у роботі транспортного засобу. Зазвичай, завдяки їм, блок керування машини оцінює, як ефективно працює мотор у конкретний часовий проміжок. До таких елементів належить датчик розподільного вала. Він виконує важливі функції, серед яких забезпечення синхронізації системи паливного впорскування в циліндри мотора. Завдяки йому вдається оптимізувати витрату пального, унеможливити спалювання зайвого обсягу суміші. Це позитивно впливає на продуктивність роботи мотора. Але датчик може пошкодитися в різних ситуаціях, для чого існує безліч причин. Щоб замовити якісну заміну, треба звернутися до досвідчених майстрів. Наша СТО гарантує високу якість послуг у Києві, чесні ціни та індивідуальний підхід.

Заміна датчика розподільного валу: особливості та тонкощі

Зрозуміти, що потрібне виконання робіт із заміни, можна за деякими характерними ознаками. Головною серед них можна назвати різке зростання витрат пального. Він може змінитися і з інших причин, але, найчастіше, саме проблеми з датчиком призводять до цього. Щоб виявити причину точно - треба замовити професійну діагностику. Самостійно зробити це не вийде, бо необхідний досвід у комплексі з сучасним спеціальним обладнанням. У нас все це є в повному обсязі, що гарантує швидке проведення робіт зі встановлення причини несправності.

заміна-датчика-розподілвалуІснують і інші характерні симптоми пошкодження датчика, які повинні змусити водія звернути на нього увагу. Серед основних можна відзначити:

  • Неправильну роботу мотора, яка стає занадто нестабільною. Можуть під час роботи виникати сторонні звуки, на які важливо своєчасно звернути увагу.
  • Мотор не може запуститися з першого разу. Бортовий комп'ютер водночас може видавати відповідні помилки.
  • Перегрів силової установки. На панелі приладів про це буде подаватися спеціальний сигнал.

У нашому сервісному центрі є все для якісної і своєчасної заміни, яка забезпечує безперебійне функціонування і надійність на належному рівні. Наші співробітники насамперед проводять грамотну діагностику. Завдяки такій перевірці вдається зрозуміти, в якому стані перебуває транспортний засіб. Якщо виявлено характерну несправність, то проводиться заміна.

Заміна датчика розподілвалу в Києві

Отримати гарантію якісної заміни, чесної ціни і безліч інших переваг можна в нашому сервісному центрі. Ми пропонуємо найкращі умови в Києві, які безумовно припадуть до смаку всім клієнтам без винятку. Процес заміни у нас налагоджений до автоматизму, тому що співробітники мають досвід, знання і потрібні навички. Це підкріплюється сучасною технічною оснащеністю центру. З цієї причини можна розраховувати на висококласне виконання всіх робіт з офіційною гарантією якості. Попередньо можна ознайомитися з тарифами, термінами та іншими цікавими моментами. Для цього можна відвідати наш сайт або зателефонувати, щоб особисто проконсультуватися з майстром. У будь-якому разі забезпечується кращий сервіс і комфорт.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00