спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна датчика рівня палива

 

Заміна датчика рівня палива повинна проводитися тільки компетентними професіоналами, тому що потрібно знати основні особливості його конструкції, місця розташування та інші подібні деталі. Системи контролю в автомобілі допомагають водієві розуміти, в якому стані перебувають різні його вузли. За допомогою спеціальної системи можна контролювати рівень палива, що дуже важливо для водія. Він може розрахувати, скільки саме пального перебуває в паливному баку, скільки було здійснено заправок тощо. Датчик виконує дуже важливу функцію, але він може пошкодитися в різноманітних ситуаціях. Щоб провести заміну максимально швидко і з офіційною гарантією якості, доцільно звернутися до нашого автосервісу. На кожного клієнта чекає індивідуальний підхід, використання якісних комплектуючих, сучасного обладнання тощо.

Особливості професійної заміни датчика рівня палива

заміна-датчика-рівня-палива-в-автомобіліЦей компонент також може бути пов'язаний із системою GPS і передавати показання практично в будь-який час. Такий формат роботи дає змогу на потрібній ділянці шляху зрозуміти, як відбувається розхід палива. Існує кілька основних принципів роботи таких датчиків, серед яких найпоширенішим можна назвати систему, засновану на роботі конденсатора. До складу датчика входить дві пластини. Саме завдяки їхній взаємодії забезпечується повноцінна робота. Вони захищені від негативного впливу з боку різноманітних рідин, зокрема води.

Датчики можуть бути цільними і розбірними. У першому випадку вони надійніші, тому що відрізняються монолітністю конструкції. У ній немає будь-яких сполучних елементів, що виключає ймовірність виникнення люфту з часом. Розбірні складаються з декількох основних компонентів. Тому надійність може викликати деякі сумніви. Також вони поділяються на цифрові й аналогові. У випадку з аналоговими передача даних відбувається за якоюсь зі складових електросигналу. Це може бути напруга, сила струму або частота. Такий формат не дуже часто використовується в сучасних автомобілях. На їхнє місце прийшли цифрові моделі, які характеризуються підвищеним рівнем точності та надійності.

Незалежно від типу цього компонента датчик може пошкодитися. Це унеможливлює повноцінне відображення даних про те, скільки палива залишилося в баку і як довго зможе їхати автомобіль. Зазвичай потрібна повна заміна, тому що ремонтом відбутися вдається вкрай рідко. Щоб вона була по-справжньому ефективною, варто звернутися до досвідчених професіоналів. Наш автосервіс є чимось на зразок гарантії сучасного обслуговування і якості виконання всіх робіт.

Заміна датчика рівня палива в Києві

Щоб замінити цей компонент швидко і надійно, доцільно звернутися до нас. Наш автосервіс пропонує комфортні умови для всіх клієнтів без винятку. Серед наших основних переваг можна відзначити:

  • Комплексний підхід, який охоплює діагностику, вибір нового датчика під конкретний тип і модель авто, виконання робіт із заміни.
  • Використання в процесі надійного, сучасного обладнання.
  • Наявність у штаті тільки найкомпетентніших майстрів, які ідеально знають свою справу.
  • Чесні ціни для кожного клієнта без винятку.

Завдяки такому підходу кожен зможе розраховувати на оперативне виконання робіт із заміни.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00