спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна супорта в Києві

 

Супорт є важливим елементом гальмівної системи кожного автомобіля. Якщо він пошкоджується - може знадобитися заміна. Не можна ігнорувати необхідність її проведення, тому що це може негативно позначатися на безпеці експлуатації авто. Заміна супорта має здійснюватися за всіма правилами досвідченими професіоналами. Роботи досить складні, через що самостійне їх виконання може призвести тільки до більш серйозних проблем.

Основи якісної заміни гальмівного супорта

заміна-супортаГальмівні супорти забезпечують правильну роботу всієї системи. Від їхнього стану залежить дуже багато чого. Тому періодично потрібно звертатися до автосервісу для проведення діагностики стану супортів. Якщо вони виявлять несправність, треба її грамотно усунути. Супорти бувають рухомими і нерухомими. Різниця в конструкції полягає в наявності або відсутності спеціальної скоби. Незалежно від типу потрібна регулярна перевірка. Чим раніше вдасться виявити дефект, тим дешевше обійдеться його усунення. Наш сервісний центр готовий запропонувати комплекс якісних послуг, серед яких діагностика, профілактика і безпосередньо заміна. Досвідчені фахівці готові прийти на допомогу кожному клієнту, забезпечуючи надійність виконання всіх робіт.

Бажано під час проходження кожного технічного обслуговування приділяти увагу стану супортів. Треба перевірити їхню працездатність. Є кілька факторів, які вказують на необхідність ремонту або заміни. Серед них треба відмітити:

  • Виникнення сторонніх звуків під час гальмування. Це може бути свист, неприємний скрегіт.
  • Збільшення гальмівного шляху.
  • Поганий відгук системи на натискання на педаль гальма.

У разі виявлення таких проблем треба звернутися до автосервісу. Всі інші роботи виконають наші фахівці. У деяких випадках вдається обмежитися ремонтом, а іноді потрібна тільки заміна. Кожен випадок індивідуальний. Визначити точно проблему можна лише після проведення діагностики. Багато що залежить від марки автомобіля. Для деяких автомобілів вартість ремонту і заміни буде приблизно однаковою. Тому набагато вигідніше замінити деталь, ніж ремонтувати її. Для німецьких машин супорт купити буває непросто через високу вартість. Тому за можливості здійснити ремонт, краще зробити його.

Заміна гальмівного супорта автомобіля в Києві

Щоб отримати гарантію якості виконаних робіт із заміни гальмівного супорта, треба звернутися до перевірених фахівців. У Києві працює багато приватних майстрів і сервісів, але отримати ідеальні умови можна далеко не скрізь. Щоб не стати жертвою некомпетентних майстрів, бажано звертатися до автосервісу з перевіреною репутацією. Ми пропонуємо бездоганну якість робіт, незалежно від марки і моделі автомобіля.

Наші майстри готові максимально швидко виконати роботи з заміни супорта, а ціна на таку послугу невисока. У процесі використовуються тільки найкращі запчастини, якість яких не викликає сумніву. Найкраще європейське обладнання гарантує точність робіт. Приємним доповненням до якості робіт стає сервіс для клієнтів і рекомендації майстра.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00