спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна головного і робочого циліндра зчеплення

 

Зчеплення в автомобілі складається з безлічі компонентів, кожен з яких відповідає за виконання конкретних дій, забезпечує повноцінну роботу всього вузла. Головний циліндр зчеплення вважається дуже важливим компонентом, який може пошкодитися з різних причин. Здебільшого для відновленняроботи потрібна його повна заміна. Важливо для цього звернутися до компетентних професіоналів, у яких є знання і потрібне обладнання. Заміна головного і робочого циліндра зчеплення в нашому сервісі характеризується бездоганною якістю і адекватними цінами.

Ключові особливості грамотної заміни циліндра зчеплення

циліндр-зчеплення-замінаЯкщо циліндр починає протікати, це свідчить про його пошкодження. Патьоки можуть утворюватися на місці водія. Якщо вони були помічені, доцільно буде звернутися до сервісного центру для проведення діагностики. Якщо своєчасно не усунути несправність, можуть виникати інші проблеми. Серед основних ознак можна відзначити мляве натискання педалі зчеплення. Передачу можна буде перемкнути тільки на кінцевому етапі ходу педалі, що завдає деяких незручностей. Виключається в такому разі можливість повноцінної експлуатації транспортного засобу. Якщо трапилося щось подібне, треба звернутися до сервісу для професійної заміни такого компонента. Наш сервіс у столиці пропонує для цього комфортні умови, які сподобаються клієнтам різного рівня. Для цього є потрібний рівень технічної оснащеності, вміння і знання у кваліфікованих співробітників. Все це в комплексі гарантує бездоганний підсумковий результат.

Циліндр розташований на спеціальному кронштейні педалі зчеплення. Через це до роботи з виконання заміни висуваються особливі умови. Необхідний повний демонтаж відповідного вузла. Фахівці для цього розбирають вузол, знімають поламаний циліндр, ставлять на його місце новий, після чого відбувається зворотна збірка. Вкрай важливо в такій ситуації перевірити, наскільки міцно закручені всі елементи кріплення. Завершується виконання робіт прокачуванням зчеплення.

Заміна головного і робочого циліндра зчеплення в Києві

Найкраще для замовлення такої послуги звертатися до професіоналів, а не робити самостійні спроби щодо усунення проблеми. Наш сервіс має у своєму розпорядженні потрібний досвід і обладнання, щоб гарантувати якісну і своєчасну заміну циліндра зчеплення за унікальними стандартами. Серед основних плюсів замовлення заміни у нас можна відзначити:

  • Використання якісних деталей у процесі заміни.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Найадекватніші розцінки в Києві тощо.

Крім усього цього можна розраховувати на індивідуальний підхід, який забезпечує швидке і по-справжньому якісне відновлення роботи зчеплення в автомобілі. Заміна циліндра виключає виникнення дискомфорту під час поїздки, дає змогу повноцінно перемикати передачі за будь-яких ситуацій. Наші послуги доступні практично всім клієнтам.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00