спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Тотальне фарбування кузова за правилами і за найкращою ціною

 

Повне фарбування кузова авто є досить складним і трудомістким процесом, який дуже важливо довірити грамотним професіоналам. Є багато нюансів, які треба враховувати під час виконання фарбування. На якість впливає безліч деталей, які врахувати в повному обсязі можуть тільки фахівці з досвідом. У нашому сервісному центрі працюють саме такі фахівці. Додатковою перевагою стає наявність добре підготовлених умов, використання сучасного обладнання та фарб. Усе це можна отримати за розумними цінами.

Особливості якісного тотального фарбування автомобіля

повне-фарбування-авто

Тільки професійний сервісний центр здатний створити оптимальні умови для виконання фарбування авто. У зворотному випадку лакофарбове покриття не вийде нанести рівномірно і без зайвого сміття. Для виконання малярних робіт потрібне сучасне обладнання та спеціальні фарбувальні камери. На попередньому етапі проводиться огляд автомобіля, підбираються фарби тощо. На вартість тотального фарбування автомобіля впливає кілька факторів, серед яких:

  • Обсяг робіт.
  • Кількість витрачених матеріалів.
  • Марка і модель машини.

На попередньому етапі можна отримати консультацію, дізнатися приблизну вартість. Якщо клієнта все влаштовує, починаються підготовчі та фарбувальні роботи. Ми пропонуємо адекватну якість за оптимальними цінами. Підсумком стає фарбування, якість якого не відрізняється від заводського. Можна підібрати найрізноманітніші колірні рішення. Сучасні фарби забезпечують не тільки відмінні естетичні характеристики, а й захист від корозійних пошкоджень.

Підготовчий процес передбачає ретельну підготовку всього кузова в цілому і кожної деталі окремо. Для цього потрібно демонтувати пластикові елементи, провести зачистку, ґрунтовку, шпаклювання, знежирення. На робочій ділянці для цього є всі необхідні умови.

Черговим етапом є підбір лакофарбових матеріалів. Фарба має відповідати сучасним стандартам. Ми пропонуємо тільки фарби від перевірених брендів, у якості яких не варто сумніватися. Можна знайти на будь-який смак і фінансові можливості оптимальне рішення. Маляр з високою кваліфікацією підбере ідеальні матеріали, гарантує відмінну якість виконання робіт. Фарбування проводиться в спеціальній камері, де створюються спеціальні умови для виконання робіт з фарбування. Це гарантія дотримання технології процесу автомалярних робіт.

Тотальне фарбування кузова авто в Києві на СТО Тайр Ленд

Багатьом у столиці потрібна така послуга. Зазвичай пов'язано це з пошкодженням кузова, наприклад, в результаті аварії або ж фарбу кузова потрібно оновити. Після заміни деяких деталей кузова, тотальне фарбування дає змогу відновити нормальний вигляд транспортного засобу. Незалежно від конкретної причини можна розраховувати на те, що наш сервіс запропонує найкраще в Києві поєднання якості та ціни, зможе задовольнити потреби всіх клієнтів у повному обсязі. Можна попередньо обговорити зі співробітниками сервісу терміни, приблизні ціни і всі інші деталі. Це допоможе ухвалити правильне рішення. У будь-якому разі ми гарантуємо максимально можливу якість фарбування автомобіля.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00