спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика акумулятора вилкою навантаження

 
За допомогою спеціального обладнання можна перевірити, чи коректно працює акумулятор в автомобілі. .В якості такого обладнання може виступати вилка навантаження. Вона є спеціальним приладом, який гарантує точний результат. Відрізнятись пристрій може функціоналом. У деяких є пристрої для визначення навантажувального опору, а також вольтметр. В інших додатково є амперметр. У нашому сервісному центрі можна замовити відповідну послугу на вигідних умовах.
 
діагностика_акумулятора
 
 

Як перевірити акумуляторну батарею автомобіля?

Автомобільний акумулятор виконує важливі функції. Якщо він вийде з ладу, нормальна експлуатація транспортного засобу стає неможливою. Щоб запобігти серйозних поломок, треба виявляти дефекти вчасно. Щоб контролювати працездатність, періодично потрібна діагностика акумулятора.
 
Вимірювальний прилад відрізняється простотою використання, але краще звернутися в автосервіс для отримання більш точного результату. Потрібно робити все правильно, приєднавши вилку до відповідних полюсів батареї. Перевірити стан батареї за допомогою вилки неймовірно важливо для автомобілів, які мають проблеми із запуском. Це найточніший спосіб виявлення стану акумулятора.
 
Перевірка складається із двох основних етапів. Потрібно спочатку перевірити пристрій, не підключаючи навантажувальний опір. Потрібно почекати кілька годин після того, як буде заглушено двигун автомобіля. Фахівці визначають завдяки тому, в якому стані знаходиться акумулятор. Якщо напруга нижче нормальних показників, проводиться підзарядка та повторний вимір.
 
Неймовірно важливо стежити за працездатністю акумулятора, щоб забезпечити його нормальне використання. Буде неприємно, якщо батарея вийде з ладу в невідповідний момент. Набагато простіше виправити проблеми, якщо виявити їх на початковому етапі. Чим раніше це зробити, тим дешевше обійдеться їх усунення.
 
 

Діагностика акумулятора навантажувальною вилкою в Києві

Щоб отримати гарантію високої якості та оперативності таких діагностичних робіт у столиці, треба звернутись на перевірену СТО. У нашому автосервісі використовується якісне обладнання, що повністю відповідає всім стандартам та нормам. Можна розраховувати на швидкість, якість та надійність проведення діагностики акумулятора, а додатковою перевагою стає невисока вартість.
 
До фахівців можна звернутися для консультації щодо основних тонкощів діагностики АКБ. Співробітники з досвідом допоможуть розібратися в нюансах, ухвалити правильне рішення. Діагностика проводиться у максимально швидкому темпі без втрати якості, завжди дає певний результат. Тому популярність нашого сервісу зростає.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00