спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Діагностика двигуна мотор тестером

 
Сучасна діагностика автомобілів не обходиться без використання спеціалізованого устаткування. «Визначити на слух» проблеми із системою запалювання чи будь-яким іншим вузлом просто неможливо. Тому професійні технічні центри вдаються до допомоги сучасних технологій. Діагностика мотор тестером вважається одним з найефективніших і надійних способів визначення помилок у роботі автомобіля. За допомогою цього приладу діагност автоцентру відстежує роботу виконавчих механізмів у режимі реального часу, збираючи інформацію про похибки.
 
Все про пристрій
 
Зчитування помилок не можна вважати діагностикою, а їхнє видалення з пам'яті ЕБК – це не ремонт. Завдання діагноста знайти прорахунки в системах і докопатися до їх виникнення. Тільки в такому випадку можна розраховувати на те, що за підсумками проведених робіт автомобіль знову працюватиме, як годинник.
 

Що таке мотор тестер?

 
діагностика-мотортестером
 
Діагностика мотор тестером київ - це послуга, яка передбачає використання спеціального приладу, що забезпечує глибоке діагностування систем та агрегатів автомобіля. По суті це багатоканальний, професійний осцилограф, який здатний відобразити на осцилограмах режим функціонування:
 
  • Системи запалювання
  • Системи упорскування палива
  • Механічної частини ДВС
  • Електричних ланцюгів управління.
На відміну від сканера, діагностика двигуна двигун тестером можлива будь-якої марки автомобіля. За допомогою програмного забезпечення проводиться ціла низка тестів, на підставі показань яких можна робити висновки про несправності та причини їх виникнення.
 
Які бувають мотор тестери?
 
Діагностика мотор тестером може проводитися за допомогою:
 
Стаціонарного пристрою – найчастіше використовується у великих автомайстернях
Приладів середньої складності – отримали скромнішу базу даних та менші можливості для порівнянь вимірюваних параметрів
Портативні моделі – легкі та багатофункціональні, стали ідеальним рішенням для технічних центрів та автоелектриків. Діагностика авто мотор тестером подібного виду відрізняється точністю та швидкістю отримання необхідних параметрів.
Сучасні пристрої, завдяки своїм необмеженим можливостям та вдосконаленій технології проведення необхідних діагностичних робіт, дозволяють виконати всі необхідні виміри у максимально короткий час.
 
Який принцип роботи приладу?
 
Діагност приєднує прилад спеціальними щупами до необхідних ділянок електричного ланцюга або датчиків двигуна. Наявність різних режимів дозволяє вибрати потрібний спосіб функціонування приладу. На екран виводяться отримані дані, які можна аналізувати і робити висновки. Різні моделі пропонують індивідуальні набори режимів та тестів, вибираючи які автоелектрик проводить діагностику.
 

Діагностика системи запалення за допомогою мотортестера

Діагностика мотор тестером вважається найбільш технологічно досконалим і точним способом. Досвідчені автоелектрики не проводять діагностичні дослідження системи запалення без допомоги саме цього приладу.
 
Як відбувається діагностика системи запалення?
 
Методика тримається на твердженні, що кожна неполадка, незалежно від ланцюга, знайде відображення на екрані приладу у вигляді осцилограми. Діагностика двигуна мотор тестером, проходить за декількома основними параметрами (склад робочої суміші, колінчастий вал і частота його обертання, під яким кутом відкривається дросельна заслінка і багато інших факторів).
 
Будь-які проблеми в системі запалення можна розділити на дві групи: постійні та змінні. Перші існують автономно та виявляються незалежно від режиму роботи. Другі – виникають лише за умов певної роботи. Діагностика мотор тестером дозволяє безпомилково визначити будь-яку несправність, незважаючи на її вигляд і характер.
 

Діагностика двс мотор тестером

Перевірка даних датчиків двигуна мотор-тестером є одним із численних складових функціональності приладу. Можливості пристрою необмежені, а програмне забезпечення та можливість оперативної передачі інформації на стаціонарний комп'ютер дозволяє швидко аналізувати отримані дані. Діагностика датчиків двигуна мотор тестером, залежно від скарг та показань замовника, може проводитись за кількома параметрами.
 
Які випробування можна провести?
 
Найбільш поширеним тестом вважається перевірка ефективності циліндрів. Проводиться не тільки підключенням до датчиків системи, але й вкручуванням одного із них замість свічки. Діагностика двигун тестером ефективності циліндрів не забирає більше кількох хвилин, а інформації, отриманої в результаті її проведення, можна витягнути просто неймовірну кількість.
 
Додатково проводиться перевірка модулів запалення і котушки запалення, правильність установки фаз, перекриття клапанів. Також, мотор тестер дозволяє перевірити роботу генератора та систему заряджання акумуляторної батареї.
 
Що дізнаємося за підсумками проведення діагностики ДВС?
 
Діагностика двигуна мотор тестером дозволяє розглянути всі процеси, що відбуваються всередині ДВС. Можна сказати, що діагност бачить роботу зсередини, оцінює її ефективність, розрізняє помилки та похибки. Ще раз звертаємо увагу, що просто видалити всі отримані невідповідності за допомогою кнопки на екрані зовсім не означає вирішити проблему. Для того щоб робота автомобіля налагодилася, необхідно провести аналіз отриманих даних та організувати необхідні виправні заходи.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00