спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Кваліфікована перевірка технічних рідин

 
У будь-якому автомобілі використовується кілька різновидів технічних рідин, без яких повноцінна експлуатація стає неможливою. Можна виконувати діагностику антифризу, гальмівної рідини, електроліту, омивача. Періодично потрібно проводити діагностику з метою встановлення їхнього актуального стану та придатності. Якщо рідини вже вичерпали свій ресурс, потрібно провести їхню заміну.
 
діагностика_антифризу
 

Перевірка технічних рідин за всіма правилами

Рефрактометр є спеціальним приладом, створеним для проведення діагностики відповідних рідин в автомобілі. Він дає можливість точно визначити їхній стан, вжити відповідних заходів. Без антифризу неможливо забезпечити нормальну роботу системи охолодження. Також рекомендується тримати під контролем стан електроліту акумулятора, що обслуговується.
 
Тест гальмівної рідини виконується спеціальним приладом – тестером, який визначає відсотковий вміст води у рідині. Прилад має вбудовані світлодіоди, які сигналізують різними кольорами про стан гальмівної рідини: зелений колір – рідина придатна до експлуатації, жовтий – вміст води близько 2%, червоний – понад 4% та гальмівну рідину необхідно замінити.
 
Всі рідини мають певний ресурс, при досягненні верхніх показників якого правильна робота просто припиняється. У найкращому разі рідина не зможе виконувати свої безпосередні функції. Але за певних обставин вона може зашкодити відповідній системі автомобіля. Наприклад, антифриз, який вже не має первісних характеристик, не зможе нормально відвести тепло, а масло змастити елементи мотора. Кожен виробник чітко вказує терміни, у разі настання яких потрібно змінювати ту чи іншу рідину. Але часом заміна потрібна раніше за умови надто активної експлуатації автомобіля.
 
Сучасний автосервіс проводить швидку та точну діагностику технічних рідин за допомогою рефрактометра. Майстри знають, які характеристики має мати та чи інша рідина. Ця інформація зіставляється з даними, отриманими внаслідок використання приладу. Точне діагностування забезпечується застосуванням надійного рефрактометра від перевіреного виробника. Максимально точні результати дозволяють зрозуміти, в якому стані знаходяться технічні рідини і чи потрібно їх замінювати. Не можна ігнорувати цю процедуру, оскільки експлуатація неякісної технічної рідини може призвести до неприємних наслідків. Набагато дешевше провести діагностику та замінити рідину, ніж потім ремонтувати серйозні поломки в машині.
 

Ефективна діагностика та перевірка технічних рідин у Києві

Щоб отримати гарантію справжньої ефективності діагностики у поєднанні з оперативністю, треба звернутися до СТО Тайр Ленд. Можна буде розраховувати на такі переваги:
 
  • Точність вимірів завдяки використанню надійних приладів.
  • Низька вартість та швидкість.
  • Якісне обслуговування.
Завдяки нашим досвідченим співробітникам можна буде швидко визначити, в якому стані знаходяться технічні рідини в автомобілі.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00