спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Перевірка товщини лакофарбового покриття (ЛФП) автомобіля

 
Лакофарбове покриття автомобіля може пошкодитися у різноманітних ситуаціях. Багато водіїв намагаються якнайшвидше виправити дефект, щоб він не збільшувався і не призводив до серйозних наслідків. Перед придбанням машини діагностика товщини лакофарбового покриття є обов'язковою процедурою. Замовити послугу в нашому автосервісі можна без особливих проблем, отримавши гарантію адекватної вартості та високоякісного обслуговування.
 
 
діагностика_лфп

 

Особливості діагностики товщини лакофарбового покриття

Процедура проводиться для того, щоб перевірити якість фарбування автомобіля. Після виконання робіт з рихтування та фарбування можуть виникати відповідні дефекти. Потрібно зрозуміти, наскільки якісно все було зроблено, а також виявити деталі автомобіля, які побували у ремонті. Сучасне обладнання дозволяє виявити товщину, розібратися в деталях.
 
За допомогою діагностики виявляються дефекти на лакофарбовому покритті автомобіля. У деяких місцях машина може бути перефарбована, що дозволяє точно встановити процедуру перевірки. Щоб не гаяти часу на сумніви, треба просто звернутися до фахівців. У роботі використовуються надійні засоби, які гарантують точність, швидкість та інші переваги. Вдасться зрозуміти, чи пошкоджено кузов автомобіля і наскільки сильно. Під лакофарбовим покриттям можуть ховатися корозійні осередки, які негативно впливають на якість машини, її довговічність та інші фактори.
 
Найчастіше процедура потрібна, коли хтось збирається придбати автомобіль. Вона дозволяє уникнути будь-якого обману. Важко зрозуміти без перевірки, каже продавець правду чи намагається обдурити майбутнього покупця. Усе це вирішується з допомогою діагностичних робіт. У нашому центрі є відповідні умови. Можна провести діагностику товщини фарби на будь-якому автомобілі, незалежно від марки, моделі, року випуску та інших нюансів. Обладнання використовується досвідченими професіоналами максимально точно та якісно, що позитивно впливає на підсумковий результат.
 

Професійна діагностика товщини лакофарбового покриття у Києві

Щоб звернутися до перевіреного місця, треба вибрати надійний сервісний центр. Ми пропонуємо найкращі послуги, пов'язані з діагностикою та ремонтом автомобілів. Діагностика проводиться за сучасними стандартами, дозволяє точно визначити стан та товщину ЛКП. До основних плюсів звернення до нашого сервісного центру можна віднести:
 
  • Оперативність.
  • Індивідуальний підхід всім клієнтам.
  • Розумні ціни.
Все проводиться дуже швидко з гарантією точності та адекватної вартості. Професіонали у разі потреби можуть проконсультувати на попередньому етапі, розповісти про основні нюанси отримання послуги. Вартість залежить від кількох факторів, але завжди буде розумною.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00