спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Заміна автоскла у Києві. Заміна лобового скла.

 
    Одна з найтендітніших частин будь-якого автомобіля – це скло. Найменший камінчик, що вилетів з-під коліс машини, що їде попереду, хуліганство, аварійна ситуація - і ось, вам вже потрібна заміна автоскла, адже їздити з тріщинами не лише незручно, а й небезпечно. Проводять такий ремонт майже на кожному СТО. Також нерідкі випадки, коли власники хочуть зробити установку автомобільного скла кращої якості або з тонуванням, і в цьому випадку також необхідно звернутися до автосервісу, щоб правильно провести встановлення лобового скла.
 
 
 
Установка автомобільного скла: що потрібно знати автовласникам
 
 
заміна-автоскла
 
    Якщо ви хочете замінити скло, діяти самостійно не варто: пошкоджене скло може повестися непередбачено при демонтажі, до того ж, варто знати тонкощі установки лобового скла та інших стекол.
 
 
Коли варто міняти автоскло?
 
    Якщо ви роздумуєте над заміною бокового, заднього скла або лобового, у Києві ви можете це зробити на автосервісі. Стандартні показання до заміни є наступними.
 
· Якщо у скло потрапив сторонній предмет та утворилася тріщина.
 
· Якщо ви потрапили в ДТП – в аварійних ситуаціях автоскло страждає насамперед.
 
· Якщо згодом двірники настільки подряпали скло, що воно стало каламутним.
 
· Якщо ваше авто довгий час стояло на консервації в гаражі та скло втратило прозорість.
 
· Якщо ви часто їздите грунтовими дорогами, і скло внаслідок цього втратило прозорість через попадання дрібних частинок.
 
 

Як правильно вибрати скло для авто?

 
    Орієнтуйтеся на скло для конкретної марки автомобіля, також важливо знати виробника, тому що від цього залежить його якість. І, зрозуміло, перед установкою переконайтеся, що на новому склі немає тріщин і сколів, інакше до вартості установки лобового скла додасться ще ремонт тріщин.
 
 
 
Чи можна залишити старий ущільнювач при заміні скла?
 
    Ні, у молдингу стекол термін життя невеликий, і якщо ви вирішили здійснити переклеювання лобового скла, краще замовити відразу і новий ущільнювач.
 
 
 
Як відбувається заміна скла на автомобілі?
 
    Перш ніж приступити до монтажу нового скла, фахівець витягує старе та перевіряє кузов на відсутність деформацій та пошкоджень. Після цього майстер видаляє по периметру всі залишки герметика, клею, корозії, зачищає отвір та знежирює його. На периметр наноситься спеціальний клей та за допомогою присосок встановлюється скло.
 
 
Вартість установки лобового скла: від чого вона залежить?
 
    На вартість впливає комплекс робіт, які проводить майстер перед безпосередньою установкою. Наприклад, якщо додатково доводиться рихтувати периметр, ця послуга буде дорожчою, ніж проста заміна. Також ціна може відрізнятись у випадку, якщо ви замовляєте скло прямо на СТО – вона залежатиме ще й від вартості скла.
 
 
Як швидко сохне клей при встановленні заднього чи лобового скла?
 
    Швидкість висихання залежить від того, яке скло змінюється. Але вона може відрізнятись, залежно від того, які клейові склади використовує майстер. В середньому почекати доведеться від двох до дванадцятої години.
 
 

Що робити автовласнику після встановлення бокового скла чи лобового?

 
    Є кілька правил, яких варто дотримуватися:
 
· Не грюкайте дверима: так ви можете створити занадто сильний тиск повітря всередині салону та зрушити свіжоприклеєне скло.
 
· Не мийте машину хоча б дві доби з моменту поклейки.
 
· Заплануйте паралельну заміну двірників. Навіть якщо ви вирішили провести заміну заднього скла, замовте відразу нові склоочисники для фронтального та заднього скла. Старі двірники можуть дряпати поверхню скла, і на новому склі відразу ж з'являться подряпини.
 
    Заміна скла - не найчастіша процедура, але, якщо ваше авто потрапило в аварію, зазнало нападу хуліганів або просто скло його від старості втратило товарний вигляд, краще своєчасно його замінити, щоб забезпечити собі комфортний огляд та безпеку.
 

Основні види скла та особливості їх встановлення

 
   Існує безліч різноманітних ситуацій, в яких може знадобитися така послуга. Київ-це саме те місто, в якому можна відшукати під різні потреби оптимальне місце для її замовлення. Щоб не витрачати зайвого часу, отримати гарантію індивідуального підходу та безліч інших переваг, доцільно звернутися до нашого сервісу. Серед основних видів робіт можна відзначити:
 
· Встановлення лобового скла, яка може знадобитися в різних ситуаціях. Пошкодитися воно може через зіткнення з перешкодою через попадання якогось твердого предмета. Незначні механічні дії можуть призводити до виникнення тріщин, відколів та інших подібних дефектів. Вони можуть ускладнювати огляд, знижувати рівень безпеки експлуатації машини.
 
· Заміна бокового скла потрібна не так часто, але в деяких ситуаціях може стати в нагоді. Найчастіше таку послугу замовляють, якщо в скло було кинуто якийсь важкий предмет. Важливо грамотно підібрати якісне скло для заміни, яке буде мати повну відповідність основним параметрам і стандартам.
 
· Заміна заднього скла також потрібна порівняно нечасто, тому що на нього рідко впливає негативні механічні дії.
 
 
Основні етапи заміни
 
   Якщо виникла потреба у здійсненні заміни будь-якого скла у машині, слід заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів. У нашому штаті працюють тільки досвідчені майстри, які мають потрібні ресурси, всі необхідні інструменти для досягнення поставлених цілей. Серед основних етапів заміни можна відзначити:
 
· Демонтаж декоративних елементів, а також основних пристроїв, які можуть стати перешкодою для виконання робіт із заміни.
 
· Демонтаж старого скла, очищення рами від різноманітних забруднень, праймер для покриття місць без клею.
 
· Проведення робіт із знежирення поверхні для повноцінної установки. Проводиться кілька важливих робіт, спрямованих забезпечення довговічності експлуатації. Зокрема поверхня якісно ґрунтується.
 
· Безпосередня установка, закріплення за допомогою спеціального клею, що відповідає основним нормам та стандартам якості. На місце ставляться всі зняті елементи.
 
Чому варто вибрати нас?
 
   Наш автосервіс пропонує швидкий ремонт, професійне встановлення скла на різні моделі автомобіля незалежно від складності та інших факторів. Ціна завжди відповідає надійності та якості. До інших наших плюсів можна віднести:
 
· Кваліфіковану консультацію від грамотних менеджерів з усіх питань.
 
· Індивідуальний підхід, допомога у здійсненні вибору якісного скла від перевіреного виробника.
 
· Прийнятна ціна та ін.
 
   У таких ретельно підготовлених умовах нескладно отримати комфортну можливість для оперативного та грамотного відновлення автоскла. У процесі застосовується лише найкраще обладнання, якісні інструменти, що позначається на надійності, забезпечує ідеальний результат. Професіонали в кожному випадку допоможуть визначити, чи можна відремонтувати скло, чи варто зробити його повну заміну. У будь-якому випадку пропонується найкращий у столиці сервіс на привабливих умовах. Це зможе гідно оцінити будь-який клієнт. Приїжджайте до нас, якщо вам треба поміняти та вклеїти вітрове скло з підігрівом або без обігріву, купити автоскло, вставити його як належить, за всіма правилами.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00