спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт тріщин та сколів автоскла

 
Автомобільне скло це та частина транспортного засобу, яка пошкоджується дуже часто. Відбутися це може з різних причин, серед яких падіння якогось предмета, зіткнення з перешкодами і т.д. Дефекти також можуть бути найрізноманітнішими. Іноді це сколи чи тріщини, а часом серйозніші ушкодження. Ремонт автоскла у будь-якому випадку слід довірити компетентним професіоналам із перевіреного сервісу. СТО Тайр Ленд точно знає, як задовольнити потреби клієнтів із різними марками та моделями авто. На виконані роботи надається гарантія, а також можна розраховувати на найвигідніші в Києві ціни, комплексний підхід. Неважливо чи то маленька тріщина, чи велика, наші фахівці зроблять ювелірний ремонт і зможуть швидко полагодити ваше скло. Навіть якщо видалити та усунути таку проблему не змогли інші автосервіси.
 

Особливості якісного ремонту лобового скла

ремонт_автоскла
 
Це найпоширеніша послуга, довірити виконання якої найкраще компетентним професіоналам. Найчастіше пошкоджується лобове скло, яке бере на себе основний удар камінчиків та мусора з-під колес. Згодом на його поверхні можуть утворюватися різноманітні тріщини та сколи. Туди може потрапити якийсь предмет, камінці з-під коліс зустрічного транспорту. Ніхто не застрахований від різних форс-мажорів, наприклад, дії вандалів, падіння гілки чи цілого дерева. У будь-якому випадку доведеться звернутися до досвідчених професіоналів, якщо хочеться отримати гарантію бездоганної якості виконання робіт.
 
Якщо на поверхні скла утворилася невелика тріщина або мінімальний скол, це не так небезпечно. Вони можуть ніяк не впливати на комфорт та безпеку водіння автомобіля. Але деякі дефекти безпосередньо впливають на видимість, через що їздити за кермом стає небезпечно. Підвищується ризик виникнення аварійної ситуації, уникнути чого допомагає професійний ремонт. Не варто відкладати його на потім, тому що пошкодження можуть погіршитися. Поки невеликий скол, процес усунення буде більш простим і відповідно дешевим. Тріщина може стати згодом більше, розійшовшись практично по всьому склу. Тому обсяг майбутніх робіт може сильно зрости, як ціна. Зволікання можуть ударити по гаманцю, причому досить сильно. Кожен водій повинен зрозуміти, що при виявленні сколу чи тріщини оптимальним рішенням стає звернення до професіоналів.
 
Ремонт може бути простим, коли передбачається усунення невеликих свіжих сколів. У цьому процесі зазвичай використовуються спеціальні полімерні матеріали, які твердіють після нанесення та висихання, відновлюючи міцність та цілісність. Усунення тріщин складніший процес. Але він здійснюється аналогічним способом, що просто займає більше часу.

 

Ремонт автостекла у Києві

Щоб відремонтувати скло практично на будь-якому легковому автомобілі, мікроавтобусі чи позашляховику, треба звернутися до СТО Тайр Ленд. Це найкраще рішення, яке гарантує всім клієнтам бездоганну якість. До причин, з яких варто вибрати наш автосервіс для замовлення ремонту скла, можна віднести:
 
  • Наявність якісних матеріалів та інструментів для проведення ремонтних робіт.
  • Ретельний контроль за виконанням, дотримання основних правил безпеки та сучасних стандартів.
  • Привабливі ціни та багато іншого.
У нашому сервісі працюють грамотні професіонали, які зможуть зробити ремонт автомобільного скла з високою точністю, надавши додатково гарантію якості на роботи. Якщо Вам потрібне відновлення, видалення або закладення сколу, якщо ви хочете заклеїти, засвердлити, запаяти тріщину на лобовому склі, звертайтеся до нас і ми зробимо грамотну реставрацію, заклеювання та заливання тріщини. Також можемо зробити на машині повну заміну автоскла за гарною вартістю.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00