спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійний ремонт шин

 

На шини лягає серйозний рівень навантаження в процесі експлуатації транспортного засобу. Іноді проводиться повна заміна колеса через серйозне пошкодження, але в деяких випадках цілком реально домогтися потрібного результату за допомогою проведення ремонтних робіт. Щоб вони були оперативними, якісними і кваліфікованими, слід заручитися підтримкою досвідчених професіоналів із автосервісу з перевіреною репутацією. Ми пропонуємо персональний підхід, чесні ціни і безліч інших переваг для кожного клієнта, включно з грамотними консультаціями.

Види та особливості ремонту шин

ремонт-шинІснує безліч різноманітних видів дефектів на автомобільній гумі, які за грамотного підходу усуває ремонт. Проколи являють собою найпоширеніший вид проблем. Це незначні пошкодження, через які герметичність автошини порушується. Ще одним поширеним варіантом вважаються бічні порізи шин. Пошкодження досить великі, через що ремонт може бути складним і дорогим. Найчастіше проблема з'являється через те, що колеса наїжджають на перешкоду у вигляді бордюру, великих уламків, цвяхів і багато іншого.

Грижа є також поширеним дефектом автошин. По суті, це здуття через пошкодження всередині колеса каркаса, коли розриваються нейлонові нитки. Може відшаруватися від корду частина зовнішнього шару. У будь-якому разі потрібно виконати грамотний ремонт, який дає змогу відновити цілісність шин. Для цього застосовуються спеціальні технології та матеріали. Не варто витрачати час даремно, намагаючись відремонтувати гуму самостійно. У кращому разі вдасться зробити це ненадовго, тому що під час чергового навантаження гума стане непридатною. Погано, якщо це станеться десь посеред дороги. Тому не варто ризикувати, щоб не погіршувати ситуацію. Набагато простіше звернутися до компетентних професіоналів, у яких є все необхідне для виконання робіт.

Вулканізація автомобільних шин вважається популярною послугою. Передбачається використання технологічного, сучасного обладнання. За допомогою вулканізації вдається усунути дірки і порізи на гумі коліс. В основі лежить використання особливого приладу, який дає змогу відновити цілісність покришки. Завдяки цьому робочі характеристики колеса вдається відновити досить швидко, що позначається на безпеці пересування. Вулканізація може бути гарячою і холодною. Оптимальний варіант обирається професіоналами після проведення огляду.

Ремонт шин у Києві

У столиці пропонується безліч варіантів для проведення ремонтних робіт автомобільних шин. Розумно звернутися до СТО, репутація якої говорить сама за себе. У такому разі можна розраховувати на такі переваги:

  • Вибір оптимального методу ремонту в кожному окремому випадку.
  • Оперативність проведення робіт.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Чесна вартість тощо.

Автосервіс має в своєму розпорядженні для цього потрібні ресурси, включно з сучасним обладнанням, досвідченими і кваліфікованими співробітниками, а також усім іншим. Тому можна ефективно усунути практично будь-які пошкодження, навіть найнеприємніші. Під конкретний варіант вибирається потрібна методика.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00