спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення автосигналізації зі зворотним зв'язком в авто

 

За допомогою автомобільної сигналізації зі зворотним зв'язком можна розраховувати на підвищений рівень безпеки. Якщо зловмисниками будуть зроблені спроби зламати, викрасти машину, буде поданий спеціальний сигнал на брелок. Він подається навіть на великій відстані. Для цього треба просто правильно встановити і налаштувати сигналізацію, для чого в Києві можна звернутися до нашого автосервісу.

Встановлення двосторонньої автосигналізації: особливості та переваги

встановлення-автосигналізаціїСучасні системи автосигналізації можуть використовувати в собі два варіанти зв'язку зворотного типу. Це може бути GSM або радіосигнал. Перший варіант вважається більш функціональним, тому що оповіщення надходить у будь-якому разі, незалежно від місця розташування власника. Головне, щоб там ловив мобільний зв'язок. Встановлення двосторонньої автосигналізації на машину дає змогу отримати кілька переваг:

  • Підвищений рівень захисту автомобіля.
  • Дистанційне отримання інформації про статус системи сигналізації, а також деяких технічних даних автомобіля на брелок або телефон.
  • Керування основними захисними функціями сигналізації.

Процес встановлення краще довірити компетентним професіоналам, у яких є досвід, знання і потрібне обладнання. Наші співробітники відповідають усім запитам і стандартам. Під конкретні потреби вони допоможуть вибрати кращий тип автосигналізації від перевіреного виробника. Це позитивно впливає на надійність і функціональність використання.

Встановлення автосигналізації зі зворотним зв'язком у Києві

Для отримання офіційної гарантії якості на виконані з встановлення роботи, треба вибрати наш автосервіс. Ми маємо досвід, розташовані в зручному місці столиці. Гарантується якість встановлення на будь-який автомобіль, незалежно від складності системи та інших нюансів. Адекватна вартість доповнює список з безлічі інших переваг. Співробітники автосервісу готові консультувати з усіх питань, які тільки можуть з'явитися у клієнтів перед встановленням автосигналізації.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00