спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Професійне встановлення секретної кнопки на авто

 

Щоб убезпечити автомобіль від викрадення, можна встановити секретну кнопку. Вона є ефективною і перевіреною часом системою, яка захищає транспортний засіб від відповідних проблем. Фахівці нашого сервісу проведуть роботи швидко, допоможуть підібрати для встановлення найкраще місце. Це значною мірою скорочує ризики, що машина буде викрадена.

Особливості грамотного встановлення секретної кнопки на авто

встановлення-секретної-кнопки-в-автомобільЩоб роботи з встановлення були максимально надійними і якісними, треба заручитися підтримкою компетентних професіоналів. Наш автосервіс для цього стає найкращим варіантом у Києві. Система монтується окремо від стандартної сигналізації. Її можна відключити, якщо натиснути на спеціальну кнопку, розташовану всередині салону. Вимкнення відбувається тільки після комбінації з декількох натискань, яка задається в індивідуальному порядку.

Система містить у своєму складі кілька реле. Якщо не виконати заданий алгоритм, транспортний засіб просто не запуститься. Це підвищує рівень безпеки. Наш майстер допоможе підібрати під конкретний автомобіль оптимальну систему і місце для її встановлення. Професіоналізм співробітників гарантує, що роботи будуть виконані якісно і професійно. Можна буде не хвилюватися за свій автомобіль.

Встановлення секретної кнопки на авто в Києві

Процес встановлення в нашому автосервісі вважається найкращим варіантом у столиці з таких причин:

  • Висока якість робіт.
  • Наявність якісної бази, потрібного обладнання.
  • Адекватні розцінки.

Завдяки всьому цьому можна розраховувати на оперативність встановлення, надійність системи під час використання. Ми пропонуємо комплекс необхідних робіт, що передбачає кваліфіковані консультації на всіх основних етапах. Ми пропонуємо чесне співвідношення якості та ціни.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00