спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Ремонт блоку керування пічкою та автокондиціонером

 
Ремонт блоку керування пічкою та кондиціонером автомобіля є досить поширеною послугою, для замовлення якої важливо звертатися до компетентних професіоналів з досвідом. Наш автосервіс у Києві готовий запропонувати комфортні умови для швидкого та простого замовлення відповідної послуги. Блок управління є важливою деталлю, яка контролює роботу системи контролю клімату в сучасних автомобілях. Пошкодитись він може з багатьох причин. Для усунення неполадок треба звернутися до досвідчених професіоналів, які зможуть провести діагностику та виконати всі інші роботи.
 

Специфіка проведення ремонту блоку керування пічкою та кондиціонером автомобіля

Майже всі сучасні автомобілі оснащуються різними блоками управління, які можуть відповідати за різні системи. Кондиціонер та пічка є важливими елементами системи кліматичного контролю у машині. Відповідно існує спеціальний блок для управління ними, який може вийти з ладу з різних причин, серед яких:
 
  • Механічні ушкодження.
  • Корозійні процеси усередині.
  • Неякісний ремонт
  • Поломка іншої системи, що часом призводить до виникнення несправностей у БК.
Незалежно від конкретної причини, треба звернутися до професіоналів для проведення ремонтних робіт. Вони зазвичай коштують набагато менше, ніж повна заміна. Тому якщо блок можна відремонтувати, співробітники нашого сервісу виконають усі відповідні роботи.
 
Зрозуміти, що потрібен такий ремонт, можна по некоректній роботі пічки чи кондиціонера. Наприклад, ці прилади можуть переставати коректно виконувати свої основні функції. Кондиціонер може перестати охолоджувати салон, а пічка гріти. Можуть виникати збої в роботі, раптові відключення та інші проблеми. Якщо було зафіксовано власником автомобіля щось подібне, бажано звернутися до діагностики до фахівців. Для її проведення потрібне сучасне електронне обладнання, яке потребує особливих умов застосування. Тільки кваліфікований фахівець зможе впоратися з проведенням якісних діагностичних робіт для повного встановлення причини поломки.
 
Тільки після ретельної діагностики можна розпочинати ремонт блоку керування. Він є трудомістким процесом, який вимагає від виконавців особливих навичок та високої кваліфікації. Тому категорично не рекомендується звертатися до неперевірених майстрів. Наше СТО має у своєму розпорядженні необхідне обладнання та всі інші ресурси, щоб виконати ремонтні роботи на вищому якісному рівні.
 

Ремонт блоку управління пічкою та автокондиціонером у Києві

Якщо кондиціонер чи пічка в автомобілі почали працювати некоректно або зовсім вийшли з ладу, треба звернутися до нашого сервісного центру. У такому разі можна буде розраховувати на високу якість обслуговування, кваліфіковані консультації, прийнятні ціни та багато іншого.
 
Автосервіс пропонує найкращі умови у столиці всім клієнтам. За допомогою індивідуального підходу кожен клієнт відчує себе особливим. Він гарантовано отримує діагностику, якісний ремонт, після якого пічка та кондиціонер починають працювати саме так, як треба. На виконані роботи обов'язково надається гарантія якості, яка стає черговою з наших переваг.
авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00