спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Зняття секреток з коліс автомобіля

 

Зняття секреток з коліс автомобіля є поширеною послугою, яку дуже важливо замовити в сучасному сервісі. У такому разі можна буде розраховувати на якісне обслуговування, компетентні консультації та безліч інших переваг. Наша СТО в Києві має в своєму розпорядженні для надання цієї послуги всі необхідні ресурси, включно з обладнанням, інструментами, досвідом та іншими перевагами.

Професійне зняття секреток з автомобільних коліс

зняття-секреток-з-колісБагато машин оснащено заводськими секретками, які є одним зі стандартних запобіжних заходів від викрадення коліс. Знаходиться цей компонент на колісному диску замість одного або декількох болтів чи гайок. За допомогою такого захисту можна ускладнити або запобігти зовсім можливості зняття колісних дисків. Якщо ключ було втрачено або болт, гайки виявилися зірваними, треба звернутися до фахівців.

Щоб зняти такі болти без пошкодження дисків, доцільно буде звернутися до кваліфікованих професіоналів. Видалення зірваних секретних болтів або гайок може проводитися без висвердлювання або зварювання, якщо звернутися до нашого автосервісу. Знадобитися така послуга може в різноманітних ситуаціях, серед яких втрата або псування оригінального фірмового ключа. Також колесо може пробитися або проколотися під час використання. Якщо немає ключа до секретки, для зняття колеса треба звернутися до фахівців. Наші співробітники зможуть відкрутити секретки максимально якісно і оперативно. Крім цього можна буде отримати консультації з усіх питань, що цікавлять.

Демонтаж секретних болтів, гайок незалежно від складності в кожній окремій ситуації проводиться максимально швидко і надійно. Часто така послуга потрібна, якщо оригінальний ключ ламається або втрачається. Викрутити секретки на колесах без нього самостійно дуже складно і практично неможливо. Для цього необхідне професійне обладнання та інструмент. Тому найкращим рішенням стає звернення до професіоналів. Допомога наших майстрів з демонтажу секретного кріплення практично будь-якого типу може виявитися практично незамінною. Наш сервіс пропонує кілька важливих переваг для клієнтів, серед яких:

  • Використання в процесі виконання робіт тільки якісних інструментів і сучасного обладнання.
  • Індивідуальний підхід у кожному окремому випадку.
  • Гарантія зняття секретки незалежно від складності без пошкодження диска.

Зняття секреток з коліс автомобіля в Києві

Якщо виникли проблеми з їх зняттям, можна сміливо звертатися до нашого автосервісу. Це команда досвідчених професіоналів, яка працює, щоб допомагати клієнтам розв'язувати їхні проблеми. Для зняття секреток ми маємо в своєму розпорядженні потрібні інструменти, що доповнюється досвідом. У будь-якій ситуації, навіть найскладнішій, гарантується бездоганна якість виконання робіт. Крім цього можна розраховувати сміливо на найчесніші ціни в столиці, персональний підхід, кваліфіковані консультації від досвідчених фахівців.

У ретельно підготовлених умовах сучасного сервісу ми виконуємо всі роботи, що мають безпосередній стосунок до зняття секреток. Професіонали точно знають, що потрібно робити в кожному конкретному випадку. Тому не варто переживати, якщо не вдається зняти колесо самостійно. Ми зробимо це швидко, грамотно і професійно. Додатковою перевагою стає демократична ціна.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00