спорткар
Комплексний ремонт
вашого автомобіля на
СТО ПОВНОГО ЦИКЛУ
маслкар
Сертифікований сервіс
ТАЙР ЛЕНД потурбується
про Ваше авто
двигатель
Команда кваліфікованих
спеціалістів вирішить
будь-які проблеми

Профілактика супортів у Києві

 

Гальмівна система автомобіля може рано чи пізно вийти з ладу. Дуже важливо своєчасно зреагувати і провести всі необхідні роботи з відновлення. Багато хто звертає увагу насамперед на гальмівні колодки, але справа іноді полягає в іншому. Профілактика супорта є дуже корисною послугою, яку можна замовити на вигідних умовах у нашому сервісному центрі.

Специфіка профілактики гальмівних супортів

профілактика-супортаВажливість гальмівної системи важко переоцінити. Періодична профілактика відіграє дуже важливу роль, даючи змогу скоротити до мінімуму ймовірність виникнення неприємних несправностей. Супорти є дуже важливим елементом системи, від стану якого залежить ефективність роботи і безпека. Завдяки ним колодки підводяться до диска, що дає змогу зупинити машину. Супорти безпосередньо впливають на колодку і диск, гарантуючи гальмування. На них, під час експлуатації, впливають підвищені температури. Це робить профілактику дуже корисною. Завдяки їй вдається створити оптимальні умови для результативного тертя. Якщо періодично замовляти таку послугу, не доведеться витрачати час на інші складні роботи, пов'язані з ремонтом.

Гальмівні супорти можуть пошкоджуватися з різноманітних причин. Існує низка ознак, які вказують на несправності в цих механізмах. Якщо були виявлені якісь проблеми, бажано провести діагностику всієї гальмівної системи. Від цього може залежати безпека під час їзди. Серед основних ознак несправностей цього компонента можна відзначити:

  • Відбувається стирання гальмівних колодок під певним кутом, вони зношуються набагато швидше.
  • Під час процесу гальмування починають виникати ривки, машину може тягнути кудись убік.
  • Під час гальмування зростає зусилля, яке потрібно докласти для досягнення потрібного результату.

Профілактика передніх і задніх супортів, проведена за всіма правилами, дає змогу зберегти їхній оптимальний стан, створити комфортні та безпечні умови для використання. Є маса причин, через які виникають проблеми з супортом. Відповідно існує і безліч рішень. Вони підбираються окремо в кожній ситуації. Профілактика в перевіреному сервісному центрі гарантує адекватну якість і результативність.

Профілактика гальмівних супортів в автосервісі Тайр Ленд

Популярність цієї послуги в Києві постійно зростає. Багато власників автомобілів усвідомили, наскільки важливо приділяти увагу профілактичним роботам. Вони дають змогу потім заощадити на проведенні ремонту. За допомогою досвідчених професіоналів можна отримати гарантію точності та якості.

Ціна на профілактику супортів у нашому автосервісі вважається однією з найдемократичніших на відповідному ринку. Під конкретний автомобіль і його гальмівну систему будуть підібрані оптимальні методи розв'язання проблеми. Гармонійне поєднання якості та ціни є нашою основною відмінною характеристикою. Можна розраховувати на якісну діагностику, а не тільки на проведення профілактичних робіт. У процесі використовується сучасне обладнання, що гарантує високу точність.

авто
Запишіться на СТО зараз
Дзвоніть: (096) 941-53-96


Адреса:

м. Київ, ВУЛ. СВЯТОСЛАВА ХОРОБРОГО, 26А

Телефони:

(096) 941-53-96; (095) 776-71-73;
(093) 776-71-73; (044) 249-02-21;
(068) 223-08-72 відділ запчастин;

Email: [email protected]

Working time:

Пн - Пт: 9.00 - 19.00

Сб: 9.00 - 15.00